Mor ötesi makyaj

  • Konbuyu başlatan PaSikA
  • Etiketler
    makyaj
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bu sezon makyajın en can alıcı rengi mor ve tonları. Parlak lila göz kapakları, lavanta rengi dudaklar ve menekşe moru tırnaklarla her yerde dikkat çekebilirsiniz
Makyajınızda moru kullanmanın en seksi yolu parlak gölgelerden ve şok edici dudaklardan geçiyor. Bunun yanı sıra morla birlikte pembeyi kullanarak daha masum ve daha çocuksu bir görünüm elde etmeniz de mümkün. Tabii abartmamak şartıyla. Son derece iddialı iki rengin tonlarını iyi tutturmanız gerekiyor.

Lavantanın pırıltısı
Dudaklarınızı yüzünüzün odak noktası haline getirmek istiyorsanız, lavanta tam size uygun bir renk. Özellikle hava karardıktan sonra cazibenizi ikiye katlamak için göz kapaklarınızın üzerine parlak lila rengi far sürmelisiniz. Böylece çevrenizdekiler gözlerini sizden alamayacak ve gecenin en etkileyici kadını siz olacaksınız. Bunun yanı sıra parlak ruj yerine mat ruj kullanıp, üstüne minik pullu bir parlatıcı kullanarak gece için uygun bir görünüm elde edebilirsiniz.
mor-makyaj-mor-goz-fari-jpg.63999 Mor ötesi makyaj Melekler Mekanı Forum

Yanaklar
Elmacık kemiklerinin üzerine vişne rengi krem allık sürün ve tamamen doğal bir görüntü alana kadar iyice yayın. Teninizin rengine göre koyuluğunu ayarlamalısınız. Dayak yemiş gibi mosmor yanaklarla dolaşmak istemiyorsanız, allıkta mor rengi tercih etmeyin. Eğer illâ da mor diyorsanız, mor allığı pembe ile karıştırarak kullanın.

Gözler
Göz kapaklarınızın bütününe, donuk leylak rengi far sürün. Kaşlarınızın hemen altına parlak lila rengi pudra far sürün ve saç diplerinize doğru yayın. Göz altlarına da eflatun hatta koyu mor rengi bir hat çizebilirsiniz. Ancak yine “yorgunluktan gözlerinin altı morarmış” imajı yaratmamak için bu hattın kalınlığını ve malzemenin rengini iyi ayarlamanız lazım.
mor-goz-makyaji-nasil-yapilir-jpg.64000 Mor ötesi makyaj Melekler Mekanı Forum

Tırnaklar
Tırnaklanız için sedefli bir mora ne dersiniz? Clinique Pink Wisp’le aradığınız sonucu elde edebilirsiniz.

Mor makyaj için verdiğimiz tüyolara ve bilgilere, sizlerinde eklemesi gereken yorumlar ve söyleyecekleri olabilir. Bu bakımdan sitemizde bu konuyu inceliyorsanız bizlere kayıt olmadan hemen aşağıda bulunan konuyu cevapla butonu yardımı ile kayıt bile olmadan değerli yorumlarınız ile mor makyaj önerileri hususunda bizlere yardımcı olabilirsiniz arkadaşlarım.
mor-makyajin-incelikleri-jpg.64001 Mor ötesi makyaj Melekler Mekanı Forum
 
M

morumsu

Forum Okuru
Ya biz türklere özgü kelimeler var ya morda bir renktir diye yani yapamayan ve abandone olan kişiler için söylenir ya Evet morda bir renktir ama kadında harika oluyor yaa. Bu makyaj türünü çok ama çok seviyorum ama yapamıyordum inceliklerini bende kendi kuaförümden öğrendin yapınca bi tane atsam resim ekler misiniz ya :)
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
İ Makyajın Püf Noktaları 0
*MeleK* Makyajın Püf Noktaları 3
TİTAN Makyajın Püf Noktaları 0
TİTAN Makyajın Püf Noktaları 0
*MeleK* Makyajın Püf Noktaları 0
laetitia Makyajın Püf Noktaları 0
PaSikA Makyajın Püf Noktaları 1
CaRiZmA Makyajın Püf Noktaları 0

Üst