Morfoloji bozukluğuna karşı proxeed Plus kullananlar

M

mrflji

Forum Okuru
Morfoloji bozukluğuna karşı proxeed Plus kullananlar
Selam kızlar Morfoloji bozukluğuna çok iyi geldiğini söyledi bi arkadaşım ilaç kaç para her yerde bulunuyor mu en önemlisi fayda sağlıyor mu kullananlar için teşekkür ediyorum.

Selam kızlar Morfoloji bozukluğuna çok iyi geldiğini söyledi bi arkadaşım ilaç kaç para her yerde bulunuyor mu en önemlisi fayda sağlıyor mu kullananlar için teşekkür ediyorum.
Benim eşimdede aynı problem var ama dr farklı bi ilaç verdi henüz tahlil yapılmadı belli değil yani ama sayfayı incelersen mutlaka sana yardımcı olacak bi şeyler bulursun ben incir kürüne başladım artı bide polen ve bal karışımı bi kür var hem eşine hem kendin için ben yapalı binay oldu henüz sonucu bekliyorum şimdi

Benim sperm sayım düşüktü ve hareketsiz spermler fazlaydı. proxeed plus 1, 5 ay kullandım ve sonuç çok etkileyiciydi. motilite 42 -> 67 total motil sayı 7 -> 17 morfoloji 2 -> 5 . Kullanmaya devam ediyorum 2 ay sonra tüp bebek yapıcaz çünkü eşiminde yumurtalarında sıkıntı var. Dua edin inşallah hayırlı sonuçlar alırız.

Benim sperm sayım düşüktü ve hareketsiz spermler fazlaydı. proxeed plus 1, 5 ay kullandım ve sonuç çok etkileyiciydi. motilite 42 -> 67 total motil sayı 7 -> 17 morfoloji 2 -> 5 . Kullanmaya devam ediyorum 2 ay sonra tüp bebek yapıcaz çünkü eşiminde yumurtalarında sıkıntı var. Dua edin inşallah hayırlı sonuçlar alırız.
Doktor eşinizede ilaç verdi heralde bide eşiniz bol incir tüketsin bide bal polen çörek otu tarçın zencefil bunları karıştırıp sabah akşam ikinizde bi tatlı kaşığı yiyin yanlız eşiniz adet gününden yumurtlama gününe kadar kullanıcak ara verip adet olmayı beklicek inşallah işe yarar olmaz bunlar yumurtlama için çok faydalıymış inciride geceden hakiki zeytinyağına koyup ertesi günü yesin Allahım kucağımızı boş bırakmasın

Geri