Muhabbet Kuşlarında Tüy Dökümü hakkında.

kafa bölgesinde resimdeki gibi görüntü yok ama kafesin içi birden tüy dolup kalıyor uçarkende heryeri pisliyor ne zaman geçer ki bu tüy dökme

arkadaşlar biri dişi biri erkek olmak üzere 2 tane muhabbet kuşum var. erkek olan çok hasta, çok zayıfladı ve ishal de oldu.. vitamin ve ishal ilacı veriyorm fakat ne yiyor ne içiyor, her geçen gün daha da zayıflıyor ve bugün kafesten çıkardığımda uçamıyordu. nolur bana yol gösterin napacm nasıl geçecek bu. dişi olan gayet sağlıklı fakat oda bu araar tüy dökmeye başladı

Kuşumun adı MAVİŞ tüylerini resmen döktü kafası kel kaldı sürekli kaşınıyor ve kafesini açtığımda uçamadı hemen yoruldu tekrar kafesine kapattım :'( Lütfen ßana yardım edin...

arkadaslar benım kusumun yumurtası var ama sırt tuylerı dokuldu neden olabılır bılen varmıı

Muhabbet Kuşu 2

Arkadaşlar benim muhabbet kuşumun gözü ile burnu arasında tüy dökülmesi oluştu bide kanatlarını kestim bana alışır dediler kannatları uzarmı? YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKÜR EDERİM

benimde kuşum bu aralar çok tüy döküyor ama onda daha yeni tüyler çıktı ve agresifleşti ama yinede beni ısırmıyor onu çok seviyorum şuan kolumda :D

Arkadaslar Ben Gezmeye Gittim Kus Evde Ucup Dolanıyordu Nasıl Oldu Anlamadım Ocak Kapalıydı Ama Geldiğimde Kusun Kafası Yanmış Tüylerinin Yeniden Cıkıp Cıkmayacağından Süpheliyim...Simdiden Tesekkürler...

Beyler olabildiğince vitamin verin hayvana düzenli bir şekilde kuş hakkında iyi bilenlerden gerekli bilgileri alın mesela muhabbet kuşu satıcısına danışın gerekli bilgiyi verir herkeze ve en önemlisi (veterinere götürmek )

ya dişi kuşumun kafasında nerdeyse tüy yok iyrenç gözüküyo derisi kırmızı birşey görünüyo

Geri