Muhabbet kuşu uçamama

YARDIM!!!
Lütfen söyleyin Allah rizası için lütfen!Kuşum çok güzel uçuyordu ama uçamamaya başladı niye???Kuşum dişi bana baya alıştı hiç ısırmıyor adıda Maviş ama uçamamaya başlayınca:( Elimi ısırmaya başladı lütfen söleyin minik güzel Maviş kuşuma noldu:(((Bütün ihtiyaçları tam ama uçamıyor veterinleremi götürsem bana söleyin bende onu yaparım çünkü Maviş'i ÇOK SEVİYORUM...!!! Allah'ınızı seviyorsanız söleyin onun için herşey yaparım çünkü kuşumu çok seviyorum oda beni seviyo kalbinde olduğumu his ediyorum 2'miz birbirlerimizi seviyoruz...

Arkadşlar korkmayın annem hayatında 3 kere kuş besledi bu 4. sü annem dediki kanatları şuanda gelişimdedir benim kuşumunda şu anda kanatları gelişimdedir ama korkuttuysanız bilmiyorum .

Benim 3 kusum var 1 Tanesi ucarken zorlaniyor yukari cikinca duvara carpiyor yere düstüğünde sesli nefes alip veriyor lutfen bi care bulun buna

kuşunuz uçamıyorsa yavaşça elinize alın suyla bi peçete yada ıslak medili iyice ıslayın yavaş yavaş silin kuruyana kadar bekleyin sonra yavaşça uçurun uçuyorsa kanat altları çok terlemiştir yemini değiştirin ve bu kez az koyun benimkide aynısı olmuştu yaptım iyileşti:cool:

merhaba,benim de amazon papağanım var 20 gün öncesinde ishal,denge problemi,halsizlik uçamama problemleri başladı.5 gün önce veterinare götürdüm.Şuan iyi enerjisi de var ama uçmaya çalışinca yere düşüyor.Senin ki düzeldimi

Benim kuşum 5 yaşinda eskiden çok iyi ucardı . Ayda 1 kere falan cikartiyoruz diger turlu cikmak istemiyor. Bugun cikartmaya calistik cikmadi babam zorla cikardi ayaklari iki yana acildi elime aldim normalde sevmeme izin vemezdi ama kendino bana saldi birden ucmaya calisti tavana kadar yukseldei ama sonra yere dustu kanadı kızardi ne yapmaliyim ucmayi unutmuş

Muhtemelen kanadında sıkıntı olmuştur eğer devam eder ise bi kaç güne veterinere götür geçmiş olsun.

Geri