muhabbet kuşunuz hasta mı oldu

s.a. benim muhabbet kuşumda miğde şişliği var nedeni nedir bilemiyorum.migdesindeki yemler şişlikten belli ediyor nerdeyse ama ishal falanda değil gayet normal. yeme içmesi neden kaynaklanıyordur acaba.

kuşum pencereden dışarı çııktı 3 saat sonra onu buldum eve getirdiğimde uyukluyordu ve yorgun bitkin haldeydi.ve dışkısı yayılıyordu .onun için ne yapmalıyım

arkadaşlar yardım edin kuşumun burnu tıkalı hiç otmüyo uçmuyo dün vitamin aldım veriyorum acaba ne olmuş

kuşm herhalde soğuk aldı acaba kafesini ayırsammı ölürmü yada acilen veterinere mi götürsemm

bak arkadaşım kuşun cok halsiz değil kafesin altına inmesi uyumak istiyor demektir kuşuna vitamin al suya katılan vitaminden kuşun tü kabartmaya devam eder ama tek nedeni uyumak istiyor olması birde kuşuna cekirdek yada tuzlu şey yedirme tuzlu gıda alırsa beyin kanaması gecirip öle bilir ve kuşun kafesini korkmiycağa biyere al ve onu sıcak bir ortamda tut

bak dostum ben veterinerim kuşunun poposu kakalıysa yazıcağım vitamin ilacını al kuşun hemen iyileşir
deep multisol multi vitamin bu vitamini al kuşunun suyuna 20 damla dök

Geri