Muhteşem Yüzyıl Hürrem geyiklerini paylaşırmısınız lütfen

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Muhteşem Yüzyıl Hürrem geyiklerini paylaşırmısınız lütfen
Geçen haftaki bölümle ilgili twitterda çok şey yazılmış sanırım ama ben hepsini okuyamadım.Toplu halde buraya yazarsanız sevinirim.Teşekkürler..

Muhteşem yüzyıl her bölümü ile türkiyenin gündemi oluyor. Dizinin dün akşam ve önceki bölümlerde hürrem sultanan yapılan kara büyünün siyah bir dumanla canlandırılması sosyal medyada büyük yer buldu.

Lost dizisinin siyah duman ına benzetilen sahneler dizinin yeni transferi olarak adlandırıldı. İşte muhteşem yüzyıldaki kara duman twitter geyikleri:

-Lost’tan ümidini kesen kara duman Muhteşem Yüzyıl semalarında.

-Lost’dan Muhteşem Yüzyıl’a transfer olan Black Smoke’un ardından gözler Mr. Eko’ya çevrildi.

-Muhteşem Yüzyıl bu bölümde kadrosuna Lost’daki kara dumanıda alıp gücüne güç katmış.

-Lost’da 6 sezon seyrettiğimiz black smoke, muhteşem yüzyıl’a transfer olmuş...!

-Muhteşem Yüzyıl Lost’a bağladı kara duman sardı Hürrem’i; previously on Tost

-Muhteşem Yüzyıl’da Lost esintileri... Black Smoke yardımcı oyuncu olarak katılmış diziye.

-Muhteşem Yüzyıl da Lost dizisinin kara dumanını görür gibi oldum,yakında Jacob’da diziye dahil olacak gibi...

-"Muhteşem Yüzyıl" diziyi "Lost"a bağlamış... "Black Smoke" olayına girmişler :))

-"black smoke"un lost’tan yıllar sonra muhteşem yüzyıl’da iş bulmasına sevindim.

-muhteşem yüzyıl lost’ta bağlanacak gibime geliyor. kate nerdesin?

-LOST’taki Black Smoke, Muhteşem Yüzyıl’a transfer olmuş anladığım kadarıyla.

-İşte Muhteşem Yüzyıl'ın yeni transferi: Kara Duman!

-Muhtesem Yüzyıl Lost dizisine dönmeye başladı.Zira kara duman hurremin pesinde.Gerci Losttaki kara dumanın sesi vardı.Muhtesemdeki sessiz:))

Geri