Müslüm Gürses'in 2013 Yeni Albümü Veda Yakında Çıkıyor!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Müslüm Gürses'in 2013 Yeni Albümü Veda Yakında Çıkıyor!
Bu konu Müslüm Gürses'in yeni albümü hakkın da bilgilere yer vermektedir.

Bir süre önce kaybettiğimiz arabeks dünyasının Müslüm Baba lakaplı Müslüm Gürses'in yepyeni albümü "Veda" 15 Nisan 2013 tarihinden itibaren müzik marketler de yerini alacak.

Müslüm Gürses'in yeni albümü ile ilgili detay bilgilere geçiyorum.

muslum_gurses-1b6.jpg

Müslüm Gürses'in isteği üzerine albüm 15 Nisan 2013'te "Veda"adıyla raflarda yerini alacak

KAYITLAR, HASTANEYE YATMADAN ÖNCE TAMAMLANDI

“Veda”nın kayıtları Müslüm Gürses hastaneye yatmadan önce tamamlanmıştı. Ancak sanatçının ailesinin isteği üzerine albüm, sanatçının ölümünün 40. gününün ardından müzikseverler ile buluşuyor.

"ÖLÜRSEM ALBÜMÜN ADINI VEDA KOYUN"

Ameliyata girmeden önce albüm için üç şarkı daha okuyan Müslüm Gürses’in tek vasiyeti buydu: “Ölürsem albümün adını ‘Veda’ koyun…Yeni ve lezzetli bir albüm bırakıyorum sevenlerime. Hakkınızı helal edin, dualarınızı esirgemeyin. Hayat bana zordu; ama güzeldi!...Hoşçakalın dostlarım…”

11 eserden oluşan Veda albümünde, Mahzuni Şerif, Aşık Daimi, Yavuz Top, Mehmet Ali Metin, Selahattin Çelik ve Abdülkadir Algın gibi değerli isimlerin eserleri ile birlikte Anonim eserler de yer alıyor. Yönetmenliğini Kemal Arapoğlu’nun yaptığı albümün aranjörü ise Hüseyin Arapoğlu.

Müslüm Gürses’in “Veda”sı, Kadırga Prodüksiyon etiketiyle 15 Nisan tarihinden itibaren tüm müzik marketlerde satışa sunulacak…

Geri