Mutfağınızda en estetik baharatlıklara yer açın

Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Evimizin vazgeçilmez ihtiyaçları listesindedir baharatlıklar. Mutfak dekorasyonlarınızda yeni görünümler yakalamak isteyenlerdenseniz küçük değişimleriniz listesinde yer alabilecek baharatlık ürünü seçimlerinizde hem fikir olmayı deneyebilirsiniz. Baharatlık seçiminiz ile mutfağınızda hem baharatlarınızı saklayabileceğiniz şık bir saklama ünitesine sahip olabilme fırsatını yakalayabilecek hem de mutfağınızda estetik bir alan zenginliğine yer hazırlayabileceksiniz.


emsan-verna-2-li-baharat-seti-pembe-2927-900x900-jpg.69899 Mutfağınızda en estetik baharatlıklara yer açın Melekler Mekanı Forum

Üst resimde yer alan Emsan şıklığı ile tasarlanmış olan baharatlık modeli tezgah üstü tuz ya da şeker gibi sık kullanılan ürün saklama üniteleri olarak görünümde beğeni toplayabilecek alanlar oluşturabilir.


kelebekli-uclu-baharat-takimi-jpg.69900 Mutfağınızda en estetik baharatlıklara yer açın Melekler Mekanı Forum

Karaca'nın en yeni baharatlık modelleri arasında yer alan kelebekli baharatlık modelleri de sık tercih edilen estetik şıklığı olabilen modellerdendir. Hayvan figürlü dekoratif aksesuarlarınız mutfağınızdan eksik olmuyorsa bu tarz bir seçimde bulunabilirsiniz.

modern-baharatlik-modelleri-10-jpg.69901 Mutfağınızda en estetik baharatlıklara yer açın Melekler Mekanı Forum

Birden fazla baharat içinde saklama alanı olan üst resimdeki şık baharatlık da sizlerde mutfak dekorasyonunu oluştururken en beğenilen sunumlarınızda eliniz ayağınız olabilecek tasarım zenginliklerindendir.
tac_7_parca_butterfly_standli_baharatlik_1391-jpg.69902 Mutfağınızda en estetik baharatlıklara yer açın Melekler Mekanı Forum
v7isqbadmy0efumi5tu6-jpg.69903 Mutfağınızda en estetik baharatlıklara yer açın Melekler Mekanı Forum
yazili-baharat-takimlari-jpg.69904 Mutfağınızda en estetik baharatlıklara yer açın Melekler Mekanı Forum
 

Benzer Konular


Üst