Mutfak dekorunda farklılık için duvar sticker modellerine göz atın!

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Mutfak dekorunda farklılık için duvar sticker modellerine göz atın!
Duvar sticker modelleri her zaman kullanılmamaktadır. Ama yine de dekoratif görünüm denildiği zaman akla gelen uygulamalar arasına girebilmeyi başarmaktadır. Siz de ev dekorunuzda yenilikler yapıyor ve ufak çapta değişimler gerçekleştiriyorsanız sticker tercihi en doğru seçimlerinizden olabilecektir. Mutfak dekorunda ufak bir değişim gerçekleştirmek istiyorsanız duvar sticker çeşitleri arasında bulunana mutfak duvar sticker seçeneklerine göz atmaya başlayabilirsiniz. Kalitesi ile yarışan pek çok marka mağazasında bu sticker seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Tekzen gibi ev dekorunda en önemli yardımcınız olan bir web site ziyaretiyle bile pek çok sticker modeli, boyutu, ürün özelliği, fiyat bilgisi gibi pek çok bilgiyi anında öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

5.jpg

Her odaya özel tasarımı gerçekleştirilen duvar sticker modellerinde mutfaktan salona; yatak odasından banyoya kadar her alana özgü modeli bulabilme şansınız olacak. Sizlerin beğeneceğiniz pek çok modeli resim galerime eklerken aynı zamanda mutfağa yakışır örnekleri de sıralamaya çalıştım. Üst resime bakın. Kahve seven bayanlar için harika bir seçim olabilecek öneri karşınızda. Mutfağınızda sabah kahvenizi yudumlamak adına gerçekleştirdiğiniz köşe dekorunda bu tarz bir dubar dekoruyla kendinizi çok daha iyi hissedebilme garantisini veriyorum sizlere.

Çok-farklı-mutfak-sticker-modelleri.jpg

Üst resimde yer alan mutfakta yer alabilecek çatal ve kaşık modeline bakın hele. Bence gayet uyumlu. Ya da alt resim İstanbul tutkunu herkesin tercihi olabilecek müthiş bir manzara. Sizce de öyle değil mi? Mutfak yemek odası birleşimi gibi kullanılanabilecek alanda uygulanan İstanbullu örnek her iki odayı birden bütünleyebilecektir. Mutfak da kullanacaksanız diye illa ki mutfağı simgeleyen resim ya da figürlere yer verme zorunluluğunu hissetmemelisiniz.

Duvar-Sticker-Modelleri-1.jpg
Renkli-mutfak-sticker-modeli.jpg

Mutfakta yemek yaparken dekoratif bir duvar stickerının size gülümsemesinden yana bir seçim istiyorsanız üstteki resim gibi bir şablon seçebilirsiniz. İkea gibi ev dekorunda öncü bir markada da bu tarz duvar sticker örnekleri yaratıcı sticker modelleri bulabilme fırsatını yakalamanız mümkün olabilecek.

Yeni-sezon-mutfak-sticker-modeli.jpg

Mutfak masasının üst bölümünde yer alan en son resimdeki görsel şölende sevebileceğiniz öneriler zinciri arasında. Size verdiğim örneklerden birini seç deselerdi eğer birinci örneği tercih ederdim sanırım. Ya siz hangisini seçerdiniz? Hangisini mutfağınıza ve zevkinize uyup tamamlayıcı oluyor. Haydi, yoruma gelin yorum yaparak fikirlerinizi bana iletin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri