Mutfaklarınız için dekorasyon fikirleri

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
mutfaklarınızın için şık fikirler,mutfaklarınız için değişik öneriler,mutfak dekorasyon fikirleri,şık mutfak dekorasyon fikirleri


Mutfağınızı küçük değişikliklerle daha kullanışlı ve şık bir hale dönüştürebilirsiniz. Örneğin tekerlekli tezgahlar özellikle küçük mutfaklarda çok kullanışlı olabilir. Tekerlekli tezgahlar hareketli olmaları sayesinde mutfağınızda yerden tasarruf etmenizi sağlarken aynı zamanda çok şık ve dekoratif ürünlerdir.
Mutfağınızda açık raflara mutlaka yer verin. Beğendiğiniz dekoratif mutfak eşyalarınızı bu raflarda sergileyerek mutfağınızda şık ve kullanışlı bir alan oluşturmuş olursunuz. Özellikle merdiven gibi yükselen bu raf modelleri vintage mutfaklarda çok güzel duracaktır.
Mutfaklarda çoğu zaman kullanılmayan küçük balkonları mutfağınıza dahil ederek kahvaltı köşeleri hazırlayabilirsiniz. Sedir oturma köşelerini tercih ederseniz aynı zamanda oturma alanlarının altını dolap olarak da kullanabilirsiniz.
Mutfağınıza abajurlar, şamdanlar, çiçekler ve tablolarla şıklık katabilir daha sevimli ve güzel mutfaklar hazırlayabilirsiniz.

40-cococozy-jpg.42436 Mutfaklarınız için dekorasyon fikirleri Melekler Mekanı Forum

47-kahvalti-masalari-nicety-livejournal-jpg.42437 Mutfaklarınız için dekorasyon fikirleri Melekler Mekanı Forum

1-kucuk-mutfak-dekorasyonu-myidealhome-jpg.42438 Mutfaklarınız için dekorasyon fikirleri Melekler Mekanı Forum

24-mutfak-raflari-jadelikeyourbite-jpg.42439 Mutfaklarınız için dekorasyon fikirleri Melekler Mekanı Forum
 

Üst