*MuTLuLuK*um Bitanem :)

HaYaL

Daimi Üye
Üye
*MuTLuLuK*um Bitanem :)
HAY_1_1989.jpg

DOST

Bir gece habersiz bize gel
Merdivenler gicirdamasin
Öyle yorgunum ki hiç sorma
Sen halimden anlarsin
Sabahlara kadar oturup konusalim
Kimse duymasin
Mavi bir gökyüzümüz olsun kanatlarimiz
Dokunarak uçalim.

insanlardan buz gibi sogudum,
iste yalniz sen varsin
Öyle halsizim ki hiç sorma
Anlarsin.

*
*
*
*
*
*
*
*
Canım arkadaşım sana hislerimi anlatırken bu şiirle başlamayı uygun buldum.Çünkü öyle.Sen benim halimden anlıyorsun ben de senin.Birlikte üzülüyor birlikte gülüyor birlikte ağlıyoruz.Kimi zaman çocuklar gibi coşuyor,kimi zaman kumrular gibi düşünüyor,kimi zaman çılgınlar gibi eğleniyor ama birbirimizden hiç sıkılmıyoruz.neden ???Çünkü biz dostuz.Gitmesek de ,görmesek de,dokunmasak da orda ,uzaklarda birbirimizin dostu olduğumuzu biliyoruz....Umarum dostluğumuzun arasına hiçbirşey girmez ve biz daima ölene dek bu şekilde kenetlenmiş hatta daha sıkı bir şekilde bağlanmış oluruz...Yazacak daha çok şey var ama ne bu satırlar yeter ne de benim gücüm.Kalbimi biliyorsun zaten öyle geniş ki kalbimde yerin....

Seni çok seviyorum canım Funda'm,bitanem,kuzu kulağım :)

Sen hep mutlu ol ki ben de olayım :)Üzülüp de üzme beni olur mu :)

Son düzenleme:
allah dostluğunuzu bozmasın inşallah dostluk kolay kazanılmıyo
gerçek dostluğu bulmuşsanız kiii bulmuşsunuz kaybetmeyin bu devirde en kıymetli şey gerçekten

neslimmmmm :uhu: :uhu: canım benim yüzü güzel yüreği güzel hayalim,arkadaşım,dostum,herbişeyim....

seni iyiki tanımışım,görüşemezsek de yüzyüze,hergün burdan görmek seni,yanımda olduğunu hissetmek öyle güzel ki...

bende öyle güzel cümleler yok,anam 2kelimeyi bir araya getiremem ben :dil::dil:
ama çok güzel bir söz var bildiğim onu yazıyım sana olma mı :):)....

dost dediğin matematiksel olmalı,
sevinci çarpmalı,üzüntüyü bölmeli,geçmişi çıkarmalı,yarını toplamalı,ve en en önemlisi de senin gibi kocaman kucak açmalı......

^^^^^^seviyorum seni hayal'im^^^^

Geri