Nakışlı Havlu Örnekleri Şahane Modeller Burada Hanımlar

Nakışlı Havlu Örnekleri Şahane Modeller Burada Hanımlar
Nakışlı Havlu Örnekleri- Hem evlerimizin hem çeyizlerimizin vazgeçilmezi geçmişten gelen bir gelenek olan işlemeli dantelli havluları son zamanlarda nakışlı görüyorum. Çok ta şık ve hoş görünüyor doğrusu. Hele ki çiçekli kurdela nakışlarına boncuklu işlemeli olanlarına bayılıyorum. Havluların nakışlanması için boncuklar kurdelalar güpürleri bir arada kullanarak daha zengin bir görünüm elde edebilirsiniz. Ben size bu yazımızda değişik nakışlı örnekleri sunmaya çalıştım ama tabii bu normal örgü gibi olmadığı için kurdela nakışı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Kurdela nakışı örneklerini incelemeniz için buradan daha detaylı örneklere de ulaşabilirsiniz. Hatta arkadaşlarım bu modelleri beğenirseniz ve kurdela nakışı yapmaya karar verirseniz yazımızın en altında kolay kurdela nakışı yapımı da yer alacak. Videodan kolaylıkla kurdela nakışı yapımını öğrenebilirsiniz. Şimdi dilerseniz benim derlediğim değişik nakışlı havlu modellerini inceleyelim. Bu ilk örnekteki boncuk işlemeli havlu örneğine bayıldım. Kullanmaya kıyamayacağınız en güzel nakışlı havlu modellerini hep beraber inceleyelim.


boncuk-islemeli-nakisli-havlu-jpg.68505,Nakışlı Havlu Örnekleri Şahane Modeller Burada Hanımlar


Boncuklar kurdelalarla bu aşağıdaki örnek gibi çiçek motifleri oluşturabilirsiniz. Parlak simli ipler güpürler de çok yakışıyor gördüğünüz gibi havlulara. Bu lale motifli örnek çeyizlere girmeye aday diyebilirim. Haydi anneler genç kızlar örnekleri inceleyip fikir edinin siz de.

boncuk-nakisli-ceyizlik-havlu-jpg.68506,Nakışlı Havlu Örnekleri Şahane Modeller Burada Hanımlar


ceyizlik-kurdela-nakisli-havlu-modeli-jpg.68507,Nakışlı Havlu Örnekleri Şahane Modeller Burada Hanımlar


cicek-nakisli-havlu-ornegi-jpg.68508,Nakışlı Havlu Örnekleri Şahane Modeller Burada Hanımlar


Gül motifleri nakışlı havlu örneklerinde sıkça karşımıza çıkıyor. Nakışlı havlu modellerini hediye amaçlı da verebilirsiniz. Bence bundan daha güzel hediyelik olmaz. Evlerinizde banyonuzda aynı zamanda bir dekoratif hava da yaratacaktır bu şık nakışlı havlular. Tabii hazırlarını da bulabilirsiniz ama kendi el emeğinizle yapacağınız nakışlı havlular daha kıymetli olacağını düşünüyorum.

kurdela-nakisi-gul-motifli-havlu-jpg.68509,Nakışlı Havlu Örnekleri Şahane Modeller Burada Hanımlar


kurdela-nakisi-ornekli-havlu-modeli-jpg.68510,Nakışlı Havlu Örnekleri Şahane Modeller Burada Hanımlar 
Üst