Namaz kılarken aklıma küfür ya da cinsellik geliyor napacam

N

nmzgh

Forum Okuru
Namaz kılarken aklıma küfür ya da cinsellik geliyor napacam
Selamlar arkadaşlarım, ben namaz kılarken aklıma olur olmadık düşüncelek müstehcen şeyler ya da küfür geliyor bu bir tek bende mi olyor yoksa benim durumumda olanlar var bı bunun için bana tavsiye edebileceğiniz bir dua ya da önlemek için bir şey var mı kafayı yiyecem ne zaman namaza dursam durum hep aynı

Selamlar namaza yeni başladı iseniz bu normaldir genelde şeytan sizlerle bu şekilde uğraşır size vesvese verir lütfen namaz öncesinde biliyor iseniz Ayetel Kürsüi okuyun kesinlikle etkisi olacaktır. Hemen hemen herkesin başına geliyor bu durum.... Bazen eski bir arkadaş bazen alacak ya da borcunuz aklınıza gelir normalde akla gelmeyen her şey gelir şeytanın işi bu

Selamlar arkadaşlarım, ben namaz kılarken aklıma olur olmadık düşüncelek müstehcen şeyler ya da küfür geliyor bu bir tek bende mi olyor yoksa benim durumumda olanlar var bı bunun için bana tavsiye edebileceğiniz bir dua ya da önlemek için bir şey var mı kafayı yiyecem ne zaman namaza dursam durum hep aynı
Merhaba canım evet ben namaza yeni başladığımda aklıma binbir türlü şeyler geliyordu tövbe tövbe cinsellikle ilgili vs çok kötü bir durum bu ama zamanla geçti Allah'a şükür

Geri