Nazan Öncel Hayvan Albüm 2011

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Nazan Öncel Hayvan Albüm 2011
nazan öncel, yeni albüm, şarkıları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

nazanoncel-3b1.jpg

Nazan Öncel 2011 Hayvan Albümü sizler için sunuyoruz melekler :)
Hayvan"da on şarkı bulunuyor. Hayvan, ağırlıklı olarak aşk ve insan ilişkilerinin çok boyutlu olarak işlendiği temalardan oluşuyor. Her albümde olduğu gibi söz ve bestelerin tamamı Nazan Öncel imzasını taşırken bu albümde bir sürpriz yaparak oğlu Serkan Öncelle birlikte sözlerini yazdığı bir şarkıya da yer veriyor melekler.

Prodüktörlüğünü Akşit Togay'ın yaptığı albümün Supervisorlüğünü Samsun Demir üstlenirken, sanat yönetmenliğinde Nazan Öncel imzası yer alıyor. Nazan Öncel, pek çok kıymetli müzisyenin performansıyla hazırlanan bu albümde diğer albümlerin aksine Jantinin yanı sıra Mustafa Ceceli, Burak Yeter, Tufan Taş, Orkun Tunç, Özgür Yedievli ve Taner Yurdunkulu gibi genç, yetenekli ve sevilen aranjörlerle çalışmaktan huzur duyduğunu ve her birinin ayrı bir dünya olduklarını, ifade ederken "ruhumun dilinden çok iyi analdılar, mis gibi bir iş çıkardılar, daha ne isterim; gerisi iyilik sağlık" dedi.

Normal
Söz & Müzik: Nazan Öncel
Bebek Sevgilim
Böyle Konuşma
Söz & Müzik: Nazan Öncel Bebişim
Canım Bir Yanlış Yapmak İstiyor
Beni Düşün
Beni Bu Koca Şehirde Yalnız Bırakma