Ne açık ne de kapalı giyinmenin zorlukları.. Tavsiyelerinizi bekliyorum

ortada

Yeni Üye
Üye
Ne açık ne de kapalı giyinmenin zorlukları.. Tavsiyelerinizi bekliyorum
Arkadaşlar merhaba
4.gif
Benim sizlere konuşmak istediğim bir durum var, yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben 22 yaşımdayım giyim tarzı olarak ne açık ne de kapalı giyinmeyi tercih ediyorum. Biraz daha açıklamak gerekirse fakir kollu üstler, midi boy etekler giyiyorum. Pantolon giyersem üst giysimin kalçalarımı örtmesine dikkat ediyorum. Sorunum şu; normal bir mağazaya girdiğimde çok açık kıyafetler oluyor, bir tesettür mağazasında ise çok kapalı kıyafetler. Normal bir mağazadan bir şeyler alacak olsam üzerinde oynamak zorunda kalıyorum, ya yakasını kapatmam ya içine bir şey giymem gerekiyor, tesettür mağazasından alsam da çok kapalı, benim üzerimde çok tuhaf duruyor. Mesela başım açık fakat dizime kadar tunik giymiş oluyorum. Haliyle insanlar neden kapanmıyorsun diye soruyorlar. Ben çok açık giyinmeyi tercih etmiyorum fakat bir kapalı gibi de görünmek istemiyorum.
clear.png

1- Sizin de benim gibi giyinen tanıdıklarınız var mı, ya da siz de benim gibi misiniz?

2- Eğer varsa sizin ya da tanıdıklarınızın, bana tavsiye edebileceğiniz bir mağaza var mı? Çok teşekkür ederim
2-2.gif

iSelamlar aramıza hoş geldiniz ayrıca çiçek için teşekkür ediyoruz :) İlgi konu ile ilgili bi fikrim yok bu yüzden size selam demek için geldim. Durum ortada, keyf sizin neyi istiyorsanız, kimin ne dediğine bakmaksızın yaşayın giyinin... Sevgiler :)

Merhaba, aramıza hoş geldiniz. Kıyafet tercihi konusunda şöyle bir fikirde bulunacağım.Ana renklerden oluşan kumaşlardan kalçanızı örtecek uzunlukta yelekler diktirebilirsiniz. Mağazalarda Tek tip kıyafet bulmak mümkün değil . Ben mesela kapalıyım ama çoğunlukla muhafazakar olmayan mağazalardan alış veriş yaparım. Genelde kıyafetlerimi kendim kombinlerim. Açıkçası belirtmek gerekirse üzerinde oynamadan kıyafet bulmak gerçekten zor .

iSelamlar aramıza hoş geldiniz ayrıca çiçek için teşekkür ediyoruz :) İlgi konu ile ilgili bi fikrim yok bu yüzden size selam demek için geldim. Durum ortada, keyf sizin neyi istiyorsanız, kimin ne dediğine bakmaksızın yaşayın giyinin... Sevgiler :)

Hoş bulduk, çok kibarsınız, çook teşekkür ederim.. Benden de sevgiler :)

Merhaba, aramıza hoş geldiniz. Kıyafet tercihi konusunda şöyle bir fikirde bulunacağım.Ana renklerden oluşan kumaşlardan kalçanızı örtecek uzunlukta yelekler diktirebilirsiniz. Mağazalarda Tek tip kıyafet bulmak mümkün değil . Ben mesela kapalıyım ama çoğunlukla muhafazakar olmayan mağazalardan alış veriş yaparım. Genelde kıyafetlerimi kendim kombinlerim. Açıkçası belirtmek gerekirse üzerinde oynamadan kıyafet bulmak gerçekten zor .

Evet çoğu arkadaşım da sizin gibi, tesettür mağazalarından sıkılanların da, benim gibi arada olanların da işi zor oluyor.. Sizin var mı benim gibi bir tanıdığınız? Yelek fikri çok hoşuma gitti çook teşekkür ederim :) Siz hangi mağazaları tercih ediyorsunuz? :)

Evet çoğu arkadaşım da sizin gibi, tesettür mağazalarından sıkılanların da, benim gibi arada olanların da işi zor oluyor.. Sizin var mı benim gibi bir tanıdığınız? Yelek fikri çok hoşuma gitti çook teşekkür ederim :) Siz hangi mağazaları tercih ediyorsunuz? :)

Ben baş örtülüyüm fakat daha çok spor giyinmeyi tercih ediyorum. Boyumda 1 58 bu nedenle orta boyutlarda tunikler tercih ediyorum . Üzerine yeleklerle kombin yapıyorum. Koton , mango , defacto , ambar , adil ışık , polo ve boynerin mağazalarından giyinmeyi tercih ediyorum. Tabi pazardan zevkime uygun kıyafet bulursam hiç kaçırmam.

Geri