Ne Tür Yenilik İstiyorsunuz ?

Ce: Ne Tür Yenilik İstiyorsu nuz ?

1-AVATAR; Avatar yüklemeyi bilmeyen üyelerimiz olacağından dolayı o avatara emek vermiştim :D kızılaydan almadım, yani boş duracağına avatar olsun dedim, herkes istediği avatarı kullanıcı panelinden avatarımı değiştir diyerek kullanabilir

2-Haberler bölümünde hemfikiriz en kısa zamanda yapabiliriz ve diğer bölümleride tabiki

3-Modluk yaptıysan sana modluk verelim bunları sen yap :) ama maaş veremeyiz ona göre

Parada pulda gözümüz yok hayrına yaparız:pama benim bu saydıklarım sadece modlukla yapılmaz ki...modlukla ancak sizin hazırladığınız bu taslakta konu aç kapa kitle taşı yapabilirim...benim kastettiğim daha farklı bir site olması için taslakla uğraşmaktı...yani farklılık dan bahsediyorum...:D

Parada pulda gözümüz yok hayrına yaparız:pama benim bu saydıklarım sadece modlukla yapılmaz ki...modlukla ancak sizin hazırladığınız bu taslakta konu aç kapa kitle taşı yapabilirim...benim kastettiğim daha farklı bir site olması için taslakla uğraşmaktı...yani farklılık dan bahsediyorum...:D

Fikir ne ise yenilik adına mutlaka uyulur, yani elimden geleni mutlaka yaparım yeterki güzel fikirlerle dönün ;)

Örneğin repler konusu!!!
Bir üyeye,diyelim ki günde üç tane rep hakkı verilsin..(kötü kullanımı engellemek amaçlı)
Üye bunu akıllıca kullanmak isteyecektir..Yani ''ben de rep çok nasılsa deyip,millete nazar boncuğu gibi dağıtmayacaktır!''
Bi düşünün,haklı olduğuma emin olacaksınız...
Saygılar..

Ayrıca,modluk görevi yapan arkadaşlar,ilgilendiği ve yorum yaptığı konuları,sırf sudan sebeplerle kilitlemesin..Daha doğrusu,konunun kilitini açıp,millete ''son sözü ben söylerim!'' dercesine,en sona kendi yorumunu ekleyip,konuyu kilitlemesin..Bu gerçekten çok çirkin bir davranış olur,oluyorda başka sitelerde...
Naçizane fikrim,bu üslüp yerine;site kuralını ekleyip,konuyu kibarca kitlemek..

Yeni bir fikir var aklımda ama;diğer sitelerde, en azından benim kafamda olanı yok!!!
Şöyle bir derleyip toplayım kafamda,bu düşüncemi de aktaracağım..Sizler de geliştirebilirsiniz!!!

tarçına katılıyorum.bununla beraber bir başka yenilik te öneriyorum..bilmiyorum çok fazla mı olur ama ayda bir çekilişle ufak tefek hediyeler olsa nasıl olur? ??
3 aylık lens,parfüm vs gibi;)

bişey önericem ama yapılması zor mu olur diye düşünüyorum..üye ve aday üye diye bir sistem olsa belki böylece erkek olup almadığı anlaşılabilir diye düşünüyorum sitedekilerin..mesela en az 20 msj dan sonra asil üye olunsa nasıl olur??? 20 msj doluncaya dek aday üyelerin msjları yayınlanmasın direk olarak..modlar okuyup,yayınlanıp yayınlanamıcağına karar versinler öyle yayınlansın..ne dersiniz?

Sohpet edilen kısım üyeler tarafından görülse sadece, nasıl olur ? Giriş yapmadan okunması pek hoş gelmedi bana. Birde daha çok gülümseme ekleseniz :)

Sohpet edilen kısım üyeler tarafından görülse sadece, nasıl olur ? Giriş yapmadan okunması pek hoş gelmedi bana. Birde daha çok gülümseme ekleseniz :)

bende fuşyaya katılıyorum...sohbet bölümünü dışardan gelen gecen görmesı bence pek hoş degıl..üye olanlar görsün bide fazla smiley lütfen...

forum bence çok detaylı
video başlığı komik resimler başlığını tek başlık altında yapıp kendi başlığı içinde ayrı ayrı başlıklara ayırabilirsiniz
örneğin mizah
komik resimler
videolar gibi

aynı şekilde müzik başlığı
içinde müzik sohbet
şarkı sözleri
müzik haberleri gibi
vs vs

böyle böyle hepsi toplanabilir
bu şekilde ana sayfa çok uzun aşağı in in bitmiyo bi türlü :D

Geri