Ne Tür Yenilik İstiyorsunuz ?

Cevap: Ne Tür Yenilik İstiyorsu nuz ?

merhabalar...ben sitenin yenilerindenim.siteyi tanımaya çalışıyorum güzel bir site olduğu ortada üye olalı 1 hafta geçmemesine rağmen gördüm ki güzel dostluklar var...ben de baki olanlardan olmak isterim olurum inş...
benim isteğime gelince yanlış anlaşılmasın ama o kadar yogunlukta eski konu var ki...onların silinmesi gibi bi durum varmı sayın yöneticilerim...saygılarımla...

çok değerli adminlerim benim sizden ricam şu olacak mesela sitede gezinirken konulara falan bakarken müzik çalsın yada radyo.sitemize ait bri radyo varmı bilmiyorum ama ben böyle bir şey rica ediyorum.istemek değil rica yapabilirseniz sevinirim olmazsada canınız sağolsun ya gülen yüzleriniz yeter...

Konulara müzik eklentisi yapabileceğimiz müzik imgesinin eklenmesini rica ediyorum. Çünkü sesli şiirler ve müzikli konular konuları canlandırdığını düşünüyorum.Şimdiden teşekkürler

bu yazıldımı bilmiyorum ama sitenin saati ileri bu düzeltilirse daha iyi olur ve basit belki ama bazı smileylere fareyi götürdüğümde ingilizce yazıyor bunlarında türkçeye çevirilmesi daha iyi olr bence :) veeeee son olarak bence çok önemli smileyler çok güzeller ve çeşit çeşitler ama klavye kısa yoları çok kullanışlı değil ezber istiyor ve bazen aradığımı bulamıyorum daha basitleştirilebilirse sevinirim :)

Benim bi isteğim daha var meselaaaa
Ziyaret sayfası yapsak bi yere msnnde konuşuo gibi konuşşak

demiş arkadasımız ve sizde hemen duruma bakıp halletmışsınız valla şimdi anladım nekadar doğru bi mekandayım.
Ama benımde bu chatte bı ek sölemek istedıgım birsey var gerçi nekadar imkanı var olabılcek bişeymi bilmiyorum ama mesela biz chatte konusurken foruma baktıgımızda chattı goremıyoruz forumdan cıkmak zorunda kalıyoruz . buna bı yontem bulunsa forumdayken de chat sayfasını gorebılsek en azından ıletı seklınde gorunse bıze falan .... eger haddimi aşacak bişey dedimsede kusurumabakmayın :S :pirto:

Canım forumun üst tarafında chat zaten görünüyor ya :)Yeni sekmede açarsan eğer hem forumu gezer hem de chatten uzak kalmazsın:tik:

Ben bir şeyi çok istiyorum baktım göremedim varsa affedin ben meleklerle okey oynamak istiyoruum.böyle bir şey eklemeniz mümkünmüdür acaba kimle oynadığımızı falan bilsek altta chat gibi bir şeyler olsa.ay o olmuyosa bile okey yeter haddimi aşmayayıııım ben:D

Çöplük diye bi bölüm war tekrarlanan yani aynı konu daha önce açılmşsa oraya atılıyo.Bunun ismi değişsse yani tekrar konular flan olabilir çöplük olunca açtığım konuların değersiz olduğunu flan anlıyorum biraz kırıcı sanki değişse mutlu olurum şimdiden tşk.

söylendimi bilmiyorum ama diyorum ki konulara mesaj yazdıgımız yere bi smile listesi eklenebilir mi acaba kısayollarını bilmiyorum zorlanıyorum biraz :utan:

Geri