Ne yaparsam hamile kalırım bir türlü hamile kalamıyorum

L

ltfp

Forum Okuru
Ne yaparsam hamile kalırım bir türlü hamile kalamıyorum
Selam kızlar herkese merhaba, buradaki büyük bir çoğunlukta olduğu gibi, bende bir an önce anne olmak ve o müthiş duyguya sahip olmak istiyorum. Yaklaşık olarak 2 yıllık evliyim ilk zamanlarda ilk aylarda hatta bir senede ya işte hayatını yaşa hemen çocuğun olmasın dediler büyürklerimiz bende onlara uydum ve eşimle korunarak bir yılı tamamladık. Şimdilerde 2. yılı geçtik sağda solda okuyorum ama evham yaptım heralde

Kaç sene geçerse ve ben hamile kalamazsam sorun var demektir. Gebeliğim bir an önce başlasın bu on iki ay boyunca bakın yıl sonuda geldi her ay olacak diye kendimce ve bildiklerim kadarı ile birliktelik yaşadım ama sonuç her zaman hüsran. artık eşim bana kafana takıyorsun diyor da gördüğüm kadarı ile benim gibi bir çok insan var bu sitede yazmaya karar verdim bende
bebeğim olmuyor ki.jpg

Lütfen bir akıl verin bana, daha ne kadar beklemeliyim, bu arada hiç doktora gitmedim doktora gidip tahlillere başlasam mı yoksa biraz daha zamana mı yaysam bu bebek işini ne diyorsunuz kızlar ?

Geeeeele bebeğiiiiiim geeeeeeeeeeeeeeel geeeeeeeeel meleğim geeeeeeeeel annen kurban olsun seni verene verecek olana, belki birgün bebeğim olur ve aklı erdiğinde sitenizde ayakta ise bu yazıyı okuturum işte kızım ben seni böyle bekledim derim :)

Saygılar sevgiler kızlar tşk ediyorum cevaplarınızı dört gözle bekliyorum

Selam.bende hamile kalamiyorum 2 yildir.insAllah her ikimizde isdeyen herkesde bu duyquyu yaşar.amin

Merhaba,

Düzenli ilişkiye rağmen 1 yıla aşkın bir süre de gebelik elde edilmiyorsa doktora gidilebilir. Bu iki yıl içersin de hiç hekime görünmeyi düşünmediniz mi? Mensinizin ilk günü kadın doğum uzmanına gidin. Mensliyken muayene edileceksiniz, aynı zaman da mens döneminin 2. ve 3. günleri sizden hormon tetkitleri istenicek. Hormun tetkitleri yumurta rezerviniz hakkın da bilgi vericek. Sonuca göre uygun bir tedavi yöntemi uygulanıcak..Üreme ile ilgili ciddi problemleriniz yoksa hamile kalabilirsiniz.. Dileyen her kadının anne olması dileği ile..

Geri