Ne zaman hamile kalınır

N

nezaman

Forum Okuru
Ne zaman hamile kalınır
Ne zaman hamile kalabilirim ne zaman hamile kalınır hakkında sorum var

Herkes hiç çekmek için sitelerine çok çok değişik şeyler malesef yazmamışlar herkes aynı şeyi yazıyor. Ne demişler, ekmekçinin hakkını ekmekçiye ver bir ekmek parasıda fazla ver diye. .. Ben uzun zamandır sitenizi hamile kalmak için takip eden bir anne adayıyım 33 yaşındayım ve hiç çocuğum yok doktorada gitmedim hoş daha önceden bebekte istemiyordum işim vs ile ilgili anlaşma yapmıştım 3 yıl çocuk yapmayacağımla ilgili... Neyse şimdi gebe kalmak istiyorum. Tam olarlak ne zaman hamile kalınır değerli anne adayları ? Bu konuda bana bilgiler verir misiniz. Sizleri seviyor, iyi çalışmalar diliyorum.

EBRU c.

aslında bu hamile kalma kişiye göre değişir kay aydır istiyorusun da olmuyor yai eğer bi soru varsa tedavi gerekir eğer bi sorun yoksa adet düzenliği vs yumrtlama günlerine dikkat ederek hamile kalabilirsi 28 günde bi adet olan bi kadı adetin 10 ila 16 günleri arasında hamile kalam şansı çok yüksektir ama budurm eğişkendir bazıalrında geç yumrtlama oluşur o yüzden 1 ay boyunca gün aşırı ilişkiye girmek daha etkili olacaktır bide ilişki sonrası 30 dk en az ayakalrın havada yatarsan sperm yumrtalıakrla daha hızlı gider

Geri