NeMeSiS'in Biyografisi :)

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
NeMeSiS'in Biyografisi :)
Bendeniz babasının da asker oluşuyla görev yaptığı Ankara GATA'da Mart ayının güzel bir Cuma günü saat 10.15'de gözlerimi dünyaya açmışım ama ne açış... Literatüre girecek bir doğumla :D

Ailemle birlikte babamın tayinleriyle Türkiye'nin dört bir yanında yaşadım, sürekli okul ve çevre değiştirerek her şehirde sevilen kalpler bırakarak hayatıma devam etmeyi öğrendim...

Anadolu Lisesindeyken eşit ağırlık alanından bambaşka bölümler düşünsem de yabancı dil sevgim nedeniyle kendimi Dil sınıfında bulmuş ve yorucu bir ÖSS ve YDS maratonundan sonra hayalimdeki üniversiteme girmiştim.

Hacettepe Üniversitesi'nden sonra akademik çalışmalarıma üniversitede devam etsem de Allah karşıma bir anda eşimi çıkarınca yine bol tayinli bir hayatın içinde buldum kendimi. Pişman değilim, yine olsa yine yaparım :D

Her ne kadar çocukluğum ve gençliğimde yaşadıklarım nedeniyle askeriyeden uzak duracağım kesinlikle desem de büyük konuşmamam gerektiğini de asker eşi olunca daha iyi anlamış bir insanım :D

İngilizce öğretmenliği yapmaktayım, akademik kariyerimi dışarıdan devam ettirmekteyim.

Çocuk da yaparım kariyer de diyen ancak henüz çocuk sahibi olamamış bir insanım :D

Halen Ankara'da görev yapmaktayım.

Birgün bir arkadaşın şu siteye bir bak demesiyle kendimi sevgi dolu bir ailenin içinde buldum ve sanal alemle ilgili birçok konuda fikirlerimin değişmesini sağlayan inanılmaz iyi insanlarla (dostlarla) tanıştım. (Sizi seviyorum Rüyam ve Ecelin)

Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

Nemesis :bilge:

(Not: Biyografi yazmak çok eğlenceliymiş)
(Not 2: Sırf ikinci notu yazayım diye yaptım ehe)

Ce: Bilge Gökçen'in Biyografisi :)

O kadar güzel yazmışsın ki okurken çok keyif aldım .Ayrıca bizlerle paylaşma yakınlığını gösterdiğin içinde çok teşekkür ederim kendi adıma.Umarım hayatın hep güzelliklerle geçer çoook uzun zaman sonra tekrar buraya biyografini yazarsın ve yine çok keyifli çok hoş olur ve bizde o keyifle okuruz.Hayatını hep güzelliklerle ve sevdiklerinle bir ömür sağlıklı ve mutlu geçirmen dileğiyle tekrar teşekkürler.

Bilge gerçekten zevkle ve duygusallıkla okudum .:)o kadar güzel yazmışsınki herşeyi ...inan diyecek söz bile bulamıyorum.burdan şu siteye bir bak diyen arkadaşına sonsuz teşekkürlerimi ediyorum:) onun sayesinde biz de senin gibi değerli bir insanı kazandık.iyiki doğdun...iyiki varsın...iyiki burdasın... seni seviyorum:)

Adminim büyük bir ilgi ve merakla biyografini okudum. kolaymı her şehirde sevilen kalpler bırakmak ne mutlu sana umarım en yakın zamanda kariyerinin yanında bebeğinde olur.iyiki varsın adminim:kiss:

canım bu güne kadar okuduğum biyografiler içersinde en kısa ve açıklayıcı ve en zevkli olanıydı :) eee tabi öyle olacak çünkü bunu benim Bilgem yazmış vede onun biyografisi:D

iyi ki annen ve baban seni dünyaya getirmiş ki dünya senin gibi dürüst,sevgi dolu ve bir çiçek kadar narin ve zarif bir insana sahip olmuş vede iyi ki o arkadaşın şu siteye bir bak demişki bizler senin gibi bir daha bulunması imkansız denilecek kadar az olan dürüst bir admine sahip olduk vede yüreği kocaman bir dosta :)

not: (ecoşun adınada konuşayım)bizde seni çok ama çokkk seviyoruz can dost :kiss:
not 2: seni bir kat daha fazla seviyoruz:)
not 3: eeee seni çok seviyoruz:D
not 4: ve hatta sana aşığız bizimle evlenirmisin :D:D

biyografin için tşkler adminim canım dostum bilgeli bilgem :kiss:

Cevap: Bilge Gökçen'in Biyografisi :)

bilge adminim nekadar da güzel yazmışsın dou dolu yaşantını seni tanımak çok güzel sana saygı duyuyordum ama saygımın yanında sevdim seni çok ılımlı ve tatlı dilli,esprilisin emegine saglık adminim

Cevap: Bilge Gökçen'in Biyografisi :)

:d040:çok keyıfle okudum ve çok uzgunum hayatında bı deli:meri: oldugunu :seker:yazmamıssın:seker:..neyse..affetmeyecegım seni:18::18::18::d040::18::18::18:

:d040:SENİ ÇOK SEVIYORUM:d040: IYI KI GATA DA BI 4 MART GUNU DOGMUSSUN:h015:

YOKSA BEN NE YAPARDIM:rules:

Geri