Neolur yardım edin :'(

merwik

Yeni Üye
Üye
Neolur yardım edin :'(
Merhaba,

Ben 23 yaşında bir genç kızım... 24 Aralık günü erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk. Ancak hala bakireyim ve içime boşalma durumu yaşanmadı... dışarda boşaldı ve benim cinsel organıma doğru hafif bir sıçrama oldu.. hemen gidip banyoda yıkadım.. Yanlız 2 sinde başlaması gereken adetim hala başlamadı... çok korkuyorum, bel ağrım var ve bugünlerde idrara çıkmam sıklaştı. birde az önce göğüslerime baktığımda kahverengileşme gördüm... adetim daha 6 gün gecikti ve aşırı korku yaşıyorum neolur bana yardım edin ben bunu ailemle asla paylaşamam :''(

neden bi test yapmayı denemiyorsun cnm belkide sitresten yaptıgın içinde gecikmiş olabilirsin ama test yap önce için rahatlasın
birde neden korkacagınız şeyi yapıyorsunuz şimdiki gençleri anlayamıyorum gerçekten

canım bence senin yaşadıkların psikolojik tamamen strestten. bu kadar kendini yiyip bitireceğine bence eczaneden test al. gününde geçmiş varsa çıkar ama anlattıklarına göre imkansıza yakın olması :)

canım bence hamile falan dillsin.psikolojik yapıyosun bunları.çişe çıktığın zamanlara dikkat ediyosun ve göğüslerinede öyle.üstünde çok durduğun için normalde olan şeyler sana sanki şimdi oluyomuş gibi geliyo.kendinden endişe etmediğin zaman bunlara dikkat etmezsin gerek yoktur çünkü.için rahat olsun gecikme nedeni sadece hamilelik dilldir.stres hava şartları mekan değişimi üzüntü sinir bunlarda yapar.yinede dikkat et bişeyler yaşarken acele etmeyin.

bu devirde de o kadar ogrenme kaynaklari varken boyle sorular ve boyle olaylar yasaniyorsa daha ne diyeyim.madem yapiyorsunuz birsey bari tedbirinizi alin da sonra ne yaparsaniz yapin.ama hamile degilsin kesin.

7 kasmda başımdan üzücü bir olay geçti.. korkudan sürekli evde idrarla yapılan gebelik testleri yaptım sürekli negatif çıktı.. 19 kasım ve 16 aralıkta ksa süren sanırım adet gördüm ama çok ağrılıydı.. üstüne görme diye bir şey okudum ve ondan korktum,kasık ağrılarım geçmedi sanki karnım gn geçtikçe şişiyr gbi geliyor.. sonra 23 ve 28 aralıkta kanda beta hcg testi yaptırdım ilk test <1.20 mUI/ml negatf,ikinci testte <1.20mUI/ml çıktı sanırım gebe değilim ama şimdide dış gebelk dye bir şey okudum ve ondan korkuyorum olma ihtimalim var mı bilgi verrseniz sevinirim :((

Geri