Neutrogena kullananlar Kullanan Kadınlar Tavsiye ediyormusunuz ?

P

plastikkk

Forum Okuru
Neutrogena kullananlar Kullanan Kadınlar Tavsiye ediyormusunuz ?
Neutrogene kullanan kadınlar Melekler Kadınlar Kulübü üyeleri sorum var cevaplar mısınız tşk ediyorum.

Ben bu Neutrogene markasını kullanan bi kaç arkadaşımın tavsiyesi ile yazıyorum. Karma cilt losyonu için inanılmaz iyi diyorlar parlaklığı da önlüyor muş aranızda bu kremi kullanan ve tavsiye eden var mı bir de hesaplı ve orijinal ürünü nereden alabilirim. Özellikle ben cilt tipimi bilmiyor isem satan yerler bana yardımcı oluyorlar mı ne diyorsunuz kullanayım mı ?

Vallahi güzel bi ürün benim doktorum da bunu önermişti özellikle karma cilt losyonu için parlamalırın önüne geçtiği ve gerçekten iyi bir ürün olduğu ortada. Bir dönem sabah akşam kullanıyordum benim de cildim çok kuru sivilceleri de kurutuyor ve daha genç gösteriyor Visibly Clear yağsız nemlendirici yi de komşum kullanmıştı. Bi ara türkiyede bu ürün yoktu şimdilerde nasıl bilemiyorum Ama dermatologlar kesinlikle öneriyor Spf15 gibi bir çok ürünleri var test edilip onaylanmış göz çevresi için son derece güzel bir ürün yinede araştırmadan doktor tavsiyesi olmadan lütfen ama lütfen kullanmayınız.

Geri