Nice yıllara MAWİM :)

Uzman SühaN

Administrator
Nice yıllara MAWİM :)
Mawim ;kendi güzel yüreği güzel dost,akrabalarımdan bile üstün tuttuğum yegana varlık..İyiki doğdun iyiki varsın canım.Bu doğum günün mutlu ANILAR,unutulmaz ANLAR,ve tatlı rüyalar gibi bir yılın başlangıcı olsun.Seni seven her türlü tribini çektiğin Cadın :kiss: Seni çoooooooooooooooooooooooooooo ......... k seviyorum

bbm.jpg

Canım Kardeşim Mawimmm :)
Sağlık, huzur ve umut dolu nice mutlu yıllarda çevrende tüm sevdiklerinin olması dileğiyle, doğumgününü en içten dileklerimle kutluyorum. İyi ki seni tanımışım :asskim:

MAWİM.jpg

Yine yeni bir yılda, yeni bir yaşına daha hep birlikte girmeyi Nasip etti Allah bize... Dilerimki; Hayatının sonuna kadar seninle ve çocuklarımla mutlu ve sevgil dolu bir hayatımız olsun.

Yanımda ve canımda olan yüreği güzel kendi güzel karım. İyiki Doğdun !

Yeni bir yaşıma daha girerken sizin gibi dostlarım ve sevenlerim olduğu için kendimi çok ama çok şanslı buluyorum. İyi ki varsınız canımdan öte cansınız sizi çok seviyorum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Canım can yoldaşım eşim hayat arkadaşım doğumgünümü hafta sonundan beri zaten kutluyorsun bir tanem beni çok mutlu ettin herşey için sana ayrıyeten teşekkür ederim. :) İyiki varsın seninle heryer cennettir benim için....Seni seviyorum;) Ben en büyük hediyeyi Rabbimden sizin gibi dostlara sahip olmakla ve senin gibi bir eşe ve 4 tane pırlanta gibi evlada sahip olmakla aldım zaten çok şükür bin şükür:)

Geri