Nihat doğan eurovision'dan elendiğimizi duyduuu

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
Nihat doğan eurovision'dan elendiğimizi duyduuu
nihat doğan eurovision
nihat doğan, eurovision, eleme, 2011 yüksek sadakat

evet arkadaşlarrve ve veee nihat doğannn eurovision'dan elendiğimizi duyduuu:uhu: Bizzat kendim gittim ropörtajj yaptımm çok üzgündüü ben ülkemi size emannet ettimm bebek gibi bakın sarın dedim ama sizz bakamdınız dedi çok mahçup oldum utandım :utan: yerin dibine girdimmmmmmmmm:uhu:
İşte şimdi size o röpörtajı sunuyorum ayıp ayıp hepiniz utanınn bi sahip çıkamadınız bebeğee tüüü:tuu:

CeMoŞ: niho merhaba
nihat doğan: oo merhaba cemoşşcumm hoşgeldin nassınnn:D
CeMoŞ: iyiyim nihatcımm (cuma dikkat :789: ) sen nasılsın zayıflamışsın birazz?
nihat doğan: evet ya biraz öyle oldu acım burda acımm accccc
CeMoŞ:peki hakkında bazı söylentiler var onlariçin ne diyorsunn?
nihat doğan:ne söylentisii o söylentiler beni çekemeyenlerin söylentilerii nihat doğan olmak ayrıcalıktırr nihat doğan tektirr kim ne demiş allasen cemoş lutfen söyle sizin oldun asabiyete bağladım :sinirli:söyle ne demişlerr
CeMoŞ: valla niaht ilk söylentii "nihat doğan helikopterden atladıktan sonra adaya doğru değil, okyanusa doğru yüzmüş"doğrumu bu söylenti gerçekten okyanusamı yüzdün?
nihat doğan: ya evet öyle bişeolmuştu şimdi delikanlı adamız anadolu çocuğuyuzz yalan söylemek bize yakışmazz ben atlayınca biraz yönümü kaybettim sanırsam ondan okyanusa yüzdüm yoksa başka bişedeğilyani heryer su şaşırıyor insan
CeMoŞ: :hmm: anladım sanırsammm :S şimdi sana kötü bir haberim var nihat ülkenden bu haber eminim çok üzüleceksinn ama yapacak bişe yok metin ol yavrum:kiamam:
nihat doğan: ne en noldu çabuk söyle cemeoş allah aşkına yaradan aşkına söyle noldu ülkeme hıı nolduu nallahhhımmmm :uhu:
CeMoŞ: :hmm: nihooo yüksek sadakat varyaa hani eurovisiona katıldıı bilin demii
nihat doğan: evet evet bilimm erovizyona katıldı biizm için temsil için nolduonaa uçaklarımı düştü geçmi kaldıalr katılamadıkmı yoksa:S
CeMoŞ: :hmm: hayır daha kötü katıldık ama ama şeyy kem küm of küf lem lüm:S:S nasıl desemkii
nihat doğan: :S:S:S:S:hmm:
CeMoŞ: nihoo biz elendikk gidemedik:uhu:
nihat doğan: :abo::abo: neyyy elendikmiiii:uhu::cry: nasıl elendik eledi bizi eledim eledimm erovizyona gönderimmm ley elyy limee leyy hahooo hahooooooo:uhu: :cry:
CeMoŞ: :uhu::uhu: nihat sakin ol dünyanın sonu değil seneye yine katılırızz
nihat doğan: seneye ben katılıcamm tüm dünyaa görsün türk gücü tük delikanlısını anadolu çocuğunuuu herkese gösterimcemm nasıl şarkı söylenirr nihat doğan olmak ayrıcalıktırrr
CeMoŞ::zonked: eminmiisn nihat? dünyaya yazık etmee :zonked:
nihat doğan: hayır emin değil nihatımm nihat doğanım bennnn:melo:
CeMoŞ: :S:S :zonked: hönkk!!! :hmm:
nihat doğan: hep o asena yüzündne heppp biliyorum beno yaptı elenmemize sebep olduu
CeMoŞ: :S:S buyurrr:zonked: ne alakası var niho yaa ase senin yanında değilmii nasıl yapacak onu
nihat doğan: yaparr yaparrr empatii telepati sempati duyar yien yapar onun adı asenaa o herşeyi yaparr ama dur ben seneye katılayımda görsün nihatı aseye de dünyadaa
CeMoŞ: :hmm: neyse nihat ben gitmem lazım artıkk seninle sohpet güzeldi buarada ben MeleklerMekanı diye bir kadın sitesinde ediitörüm ordaki herkes seni çok seviyor hepsi sana desetkk slm söylediler niho üzülmesin bizonun arkasındayız dedilerr iyi bak kendien aseye dikkat taner çatlakk oldumu hadi allaha emanet ol iyi adalar:S
nihat doğan: biliyorum ya MeleklerMekanını bilmeyenmi varr tüm kadınlar çiçektr melektirrr bende herkese çok slm ediyorumm destekelriniziçind e çok teşşekürediyorum:uhu: ve son olarak şunu diyorumm nihat doğan olmak ayrıcalıktırrrrr:tik:

evet arkadaşlar işte böyle nihatcığımlaasohpet ettikkona bu kötü haberi ben verdim alıştıra allıştıraaa yine olurda bi gün adaya yolum düşerse yine sohpet ederim nihatlaaşimdilik hoşçakalın:6:

:haha: koptum yaa çok güzel olmuşş :haha: cemoş sen bi harikasın :haha:

yanlıs nihatın tepkilerinden çok cemoşun soruları kem kümleri beni kopardı :haha:

ayyyyyy :haha:

Allah emii............. hahaha
alıştıra alıştıra haber verdin öle mi?? ne alıştırması be..?? hahaha
sen direk adamın suratına demişin... utanmasan uçaktan iner inmez nihattt elendikk diye bağıracakmışın.. hahaha
SÜPERSiN CNM YAA...
BAYILDIM GÜL GÜL KOPTUM.....
ALEM BİŞİYSİN SEN.....
Bizimle bu özel ddiyaloğu paylaştığın için teşekkür ederim sanaa....... hahaha

Ustam Cemoş ve bendeniz GREY hiçbir masraftan kaçınmayarak Dominik Cumhuriyetine yani survivor adasına gittik :D:D
Nihat ile hindistan cevizi ve koko yedik.

Çok olaylarla karşılaştık ama yılmadık Nihat'ı teselli ettik çünkü o ülkesinden iki insan görmüştü ve bu duruma dayanamayarak ağladı.
İşte size Survivor çekim hatıralarımız kameranın arkasında yer alan bendim. İnanmayanlar için işte size Ustam Cemoş ve Nihat Doğan'ın resminin yer aldığı fotoğrafı ekliyorum.

Sakın Ustam Cemoş'a kilolu diye bakmayın Dominik'in havası çarptı bizi. Ülkemize döndüğümüzde eski fit vücutlarımıza geri dönmüş olduk :D:D

İşte size çekim hatıralarımız. Herşer gazatacılık için herşey MM için :D

Telif hakları bizde saklıdır. Bizzat kendim yaptım izinsiz alıntı yapmayalım.:D:D
grey​

Son düzenleme:
Geri