Nihat doğan eurovision'dan elendiğimizi duyduuu

Yemin ederim şu anda gülmekten küçük dilim görünüyor hahaha Yok böyle bişey ya Cemoş sen piçoların süzmesisin hahaha Koptum vallahi billahi tillahi koptum hahaha Süzme piçomenmin, mükemmel ötesi bir iş çıkarmışsın, emin ol ki sanki Nihat Doğan konuşmuş gibi yazmışsın hahaha

Gel öpecem vallahi bırakmam öpecem, gıdığını mıdığını öpecem :kiss: hahaha Ayy gülmekten ellerim boşaldı klavyeye basamıyom hahaha Konuda açamam şimdi hahaha Sinirlerim bozuldu uyyyy hahaha Cemoş sen bir süzme piçosun tee okaaa hahaha Başka söze gerek yok tek kelimeyle süzmesin hahaha

Ustam Cemoş ve bendeniz GREY hiçbir masraftan kaçınmayarak Dominik Cumhuriyetine yani survivor adasına gittik :D:D
Nihat ile hindistan cevizi ve koko yedik.

Çok olaylarla karşılaştık ama yılmadık Nihat'ı teselli ettik çünkü o ülkesinden iki insan görmüştü ve bu duruma dayanamayarak ağladı.
İşte size Survivor çekim hatıralarımız kameranın arkasında yer alan bendim. İnanmayanlar için işte size Ustam Cemoş ve Nihat Doğan'ın resminin yer aldığı fotoğrafı ekliyorum.

Sakın Ustam Cemoş'a kilolu diye bakmayın Dominik'in havası çarptı bizi. Ülkemize döndüğümüzde eski fit vücutlarımıza geri dönmüş olduk :D:D

İşte size çekim hatıralarımız. Herşer gazatacılık için herşey MM için :D

Telif hakları bizde saklıdır. Bizzat kendim yaptım izinsiz alıntı yapmayalım.:D:D
grey​

hahaha çok iyi yaaa hahaha :D:D:D:D:D:D:D:D:Dhahahahahahahahaha:D:D

Hey Allahım:D yaptığı shopa bak hahaha cemoşcum olmamış o üstündeki daha dallı güllü renkli bişey giyseydin bak herkes gördü seni ama adada öyle giyilirmi hahaha hahaha

Geri