Nisan 2012 Başak Burcu Yorumu

  • Konbuyu başlatan TİTAN
T

TİTAN

Forum Okuru
Başak Burcu Nisan 2012 Yorumlar
2012 Başak Burcu Nisan Ayı YorumlarıBu yazımızda Başak burcu meleklerimizin ve sayın misafirlerimizin Nisan ayı yorumunu paylaşıyoruz sizlerle :)Nisan ayına iletişiminiz hızlı bir şekilde başlıyorsunuz sevgili başaklar...
2 Nisan itibariyle ortaklaşa para alanlarınızda durmaya başlayacak, banka, kredi, vergi veya ödemeleriniz konusunda beklenmedik sorunlar ve iletişim problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Gözden kaçırdığınız veya atladığınız sözler size sorun olarak geri dönebilir. 6 Nisan itibarıyla eşinizin, sevdiğiniz insanın parasal konularında veya ortaklaşa para durumlarınızda yanlış adımlar atma ve karar verme etkisine sahipsiniz.Bu ay kredi veya borç almayın, önemli bir borcun altına girmemeye çalışın. Ayrıca, özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde 04 nisana kadar bu etkiden nasibini alabilir.
Bu ay genel olarak, aşk hayatınızda ve geleceğinile ilgili verilecek kararlar, atılacak adımlarda şanslı ve güzel etkilere sahipsiniz.18 Nisan'dan sonra daha az tanıdığınız insanlardan, dış çevreden güzel bir teklif alabilirsiniz. Ya da keyifli ve zengin bir seyahat gündeme gelebilir. Hayata karşı duruşunuz güçleniyor ve bu aralar kendinizi gerçekten çok iyi hissedeceksiniz. Ay sonu tamamıyla aşk hayatınıza yoğunlaşabilirsiniz. Yine yaratıcılığa veya sanata dayalı işleriniz varsa güzel haberler alabilirsiniz.Ayrıca, yarım bıraktığınız işleri tamamlamak için uygun bir ay olabilir.
 

Üst