Nişanlım iç çamaşırımın üstüne boşaldı Hamile miyim

T

Tutkulay

Forum Okuru
Nişanlım iç çamaşırımın üstüne boşaldı Hamile miyim
Iyi gunler sizden acil yanit bekliyorum lutfen cevap verin adetim ayin 21 inde bitti 24 unde nisanlimla bir iliskiye girdik ama ustumde ilk camasir vardi ilk camasirimin ustune bosaldi hemen kalktim yikadim orami ve ilk camasirima pecete sardim sizde hamilelik gibi birsey olabilirmi

Hamileliğin olması için olması gereken şartların tamamını yapmamışsınız. Yani hamile kalacağınızı düşünmüyorum. Zaten tam ilişkiye girmiş olsanız bile hamile kalmama ihtimaliniz var. Yumurtlama döneminde olmanız gerekiyor. Yani iç çamaşırına boşalmış hemde üstüne sonra silmiş yıkamışsınız çok durmadıysa iç çamaşırınızın üstünde alta da geçmemiştir böyle hamile kalamazsınız. Çok sıkıntı yapacak iseniz ertesi gün hapı alın kullanın. 72 saat te kullanabilirsiniz.

Hamileliğin olması için olması gereken şartların tamamını yapmamışsınız. Yani hamile kalacağınızı düşünmüyorum. Zaten tam ilişkiye girmiş olsanız bile hamile kalmama ihtimaliniz var. Yumurtlama döneminde olmanız gerekiyor. Yani iç çamaşırına boşalmış hemde üstüne sonra silmiş yıkamışsınız çok durmadıysa iç çamaşırınızın üstünde alta da geçmemiştir böyle hamile kalamazsınız. Çok sıkıntı yapacak iseniz ertesi gün hapı alın kullanın. 72 saat te kullanabilirsiniz.
Bana da cevap verirmisiniz lütfen sevgilimle sürtünme yoluyla birlikte olduk ve kiloduma boşaldı ilk başta giymedim 2 saat sonra tekrar giydim kilodu hamiile olabilirmiyim üstelik tam da yumurtlama dönemimdeymişim

Diğer konuya sorduğunuz aynı soruyu cevaplandırdım. Oraya cevap yazar mısınız lütfen ?

Geri