nişanlıyken başımızdan geçen iyi ve kötü olaylar...

nişanlılık dönemim pek iyi geçmedi...babam hep gıcıklık yaptı..eşimle bi öğlen araları bi de pazarları görüşebiliyoduk..öğlen yemeğe eve gelmeyince dşrek babam arardı eve gel derdi kızardı...telle konuşşam odaya gelir kapat telefonu bu kadar konuşulmaz derdi...eşim de duyuyodu tabi bunu...sonra eşim bana kızıyodu biz nişanlıyız baban neden böyle yapıyo...babam bana kızıyodu buluşmıcaksın belki ayrılacaksın....hep arada kaldım...hala da kalıyorum ama artık eskisi gibi değilim...babam kocana söyle filan die bişey derse kendin de diyorum...eşim de aynı şekilde babamlarla ilgili bişey derse derdini bana anlatma git onlarla konuş diyorum...arada kalmak çok kötü bişey...

Canım gelınlık hayalıne cok uzuldum bnde anlayabılıyorm senı .ama bızdede kımse karısmadı daha dogrudus karısamadı kactıgım ıcın 1.5ay saklanmak zornda kladık.daha sonra annmele konustum benı ıstedıler ıl vermemeıs babam sonra mecbur verdı ve sımdı damatlarını cok sevıyolar .bende esımle aldım geınlıgımı ıstedıgım gıbı kabarık bır gelınlıktı allaha sukur yaptım ama olsun yınede gıymıssn .erkekler ıcın kucuk bır sey yada gelınlık onemsz gozukebılır ama bız kadınlar cın cok onemlı bı.benımde yasım tutmadıgı ıcın dugun tam bır dugun gıgbı olmadı bu da benım ıcımde kladı ama esım soz verdı bızımde bır dugunumuz olacakk ınsallah.

Geri