nivea inci taneleri kullanan varmı

• Konbuyu başlatan esmalı
  • Başlangıç tarihi
E

esmalı

Forum Okuru
nivea inci taneleri kullanan varmı
selamlar artık 40 yaşını geçtim ve cildime her zamankinden daha fazla özen ve bakım uygulamaya çalışıyorum cildim açık tene sahip ve bir hayli kuru bir cilt yapısına sahip geçenlerde gratiste gezerken bayan elamana cildimin kuruluğundan bahsederken bana nivea yaşlanma karşıtı ve cilt dolgunlaştırıcı ve nemlendirici etkisi yüksek olan inci tanelerinden bahsetti o kadar etkilendimdi ürünü mağazadan satın alarak çıktım. Birkaç gündür ürünü kullanıyorum. Gece yatmadan temizlenmiş cildime uyguluyorum henüz yeni kullanmama rağmen sanki cildimde bir güzelleşme başladı acaba benmi abarttıyorum bilemedim bu ürünü daha önce deneyip uzun süre kullanan varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim gerçekten uzun süreli kullanmaya değeçek bir ürünmü yoksa pet etkili değilmi merak ediyorum ürüne baktığnız da gerçekten şişenin içinde gerçekten inci tanesine benzer yuvarlaklar var başlığı bir pompadan oluşuyor sıktığınızda elinizde hafifçe ezip cildinize o şekilde uyguluyorsunuz bu arada benim kullandığım ürün nivea celluar inci taneleri diye geçiyor ismi

iyi bir seçim yapmışsınız nivea ürünleri gerçekten güzel oluyor benim bir arkadaşım sizin kullandığınız seriden alıp kullandı ve bana gerçekten çok memnun kaldığını söylemişti inci taneleri cilt dolgunlaştırıcı diye geçiyormuş ismi yeni kullanmaya başlamışsınız en azından bir süre deneyipde sonuçlarını alacağınızdan eminim

Geri