Nub teorisi cinsiyet tahmini

Melasya

Yeni Üye
Üye
Nub teorisi cinsiyet tahmini
IMG-20170414-WA0003.jpg
IMG-20170414-WA0002.jpg

Soru yazmamışsınız ? Sanırım bebğin cinsiyetini merak ediyorsunuz fakat burda nub çıkıntısı görülmüyor yani resim net değil canım

Ya siyah beyaz olan resimdeki FL yazan kısım sanırım cinsel organının olduğu kısım. Doktora ne söylemem lazım bilmediğim için onun verdiği ultrason görüntülerini paylaşabildim. Ne demem gerekiyor acaba doktora?

Merhaba sevgili üyemiz. Hekiminize bir şey demenize gerek yok. Usg görüntüsü sadece değerlendirme için uygun değil.Aşağıda ki linkte İlk ve sonraki sayfalarda değerlendirmeye aldığımız görseller mevcut .Sizin görselinizin de değerlendirilebilmesi için benzer kalitede olması lazım.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.Lütfen aşağıdaki linkimizi ziyaret ediniz.

Nub teorisi ile cinsiyet nasıl belirlenir ?

Merhaba sevgili üyemiz. Hekiminize bir şey demenize gerek yok. Usg görüntüsü sadece değerlendirme için uygun değil.Aşağıda ki linkte İlk ve sonraki sayfalarda değerlendirmeye aldığımız görseller mevcut .Sizin görselinizin de değerlendirilebilmesi için benzer kalitede olması lazım.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.Lütfen aşağıdaki linkimizi ziyaret ediniz.

Nub teorisi ile cinsiyet nasıl belirlenir ?

Hımm anladım umduğunu bulamamış olsamda iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum ☺

Merhaba, Bebeğin cinsiyeti en erken 4. ay yani 13 hafta civarında anlaşılsa da bu her zaman mümkün olmaz genellikle 16-17 haftalarda görülür . 20. haftaya yaklaştıkça cinsiyet daha net anlaşılır.

Merhaba, resim yükleyebilmeniz için sitemize üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra yorum bölümünde bulunan sağ alt köşedeki fotoğraf yükle butonunu kullanarak resminizi yükleyebilirsiniz.

Geri