Z

Zerre

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
@Zerre tam çekememişsin şu apış arasındaki çıkıntıyı çekip atsana bana göre kız mrk ettim bi daha sadece o bölümü çekip atabilir misin kız harici bişi çıksın saçlarımı yolarım :D:D
@sad galiba saçlarını yolmak mecburiyetinde kalıcaksın bu gün doktor oğlum olacağını aöyledi

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Zerre' Alıntı:
@sad galiba saçlarını yolmak mecburiyetinde kalıcaksın bu gün doktor oğlum olacağını aöyledi

Selamlar saçlarımı neden yolayım hiç bir şey doktor kontrolünden ve tetkikinden daha değerli ve doğru sonuç verir mi :D:D Allah kucağına alacağın güzel günleri nasip etsin. Yüzde yüz değildir sonuç konunun başında da yazıyor :)

Z

Zerre

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
Selamlar saçlarımı neden yolayım hiç bir şey doktor kontrolünden ve tetkikinden daha değerli ve doğru sonuç verir mi :D:D Allah kucağına alacağın güzel günleri nasip etsin. Yüzde yüz değildir sonuç konunun başında da yazıyor :)
Siz kesin kız kız değilse bu saçları yolarım dediniz ya şakasına bende öyle dedim haklısınız tabi

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Zerre' Alıntı:
Siz kesin kız kız değilse bu saçları yolarım dediniz ya şakasına bende öyle dedim haklısınız tabi
Ha öyle mi dedim o zaman sözümüze sadık kalalım yolalım bi tutam canın sağolsun :D:D

L

Love_me

Yeni Üye
Üye
Benm kendi doktorum olmadğı içn 12. hftada farklı bir doktora ikili test yaptrmştm ve cinsiyetinin kız olduğunu söylemşti
ama 16. haftada tekrar gittiğimde kendi doktorum erkek olduğunu söyledi sizce nedir? doğru sonuç için detaylıyı mı beklemeliyim???

Ekli dosyalar

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Love_me' Alıntı:
Benm kendi doktorum olmadğı içn 12. hftada farklı bir doktora ikili test yaptrmştm ve cinsiyetinin kız olduğunu söylemşti
ama 16. haftada tekrar gittiğimde kendi doktorum erkek olduğunu söyledi sizce nedir? doğru sonuç için detaylıyı mı beklemeliyim???
Belittiğiniz haftalarda cinsiyet tahmininde yanılmalar olabilir. Gebeliğin 17-18-20 . haftalarında bebeğinizin cinsiyetini net olarak öğrenebilirsiniz.

B

Buzprensesi

Yeni Üye
Üye
Bana da yorum yapabilir misiniz. 6. Ayıma girdim hala bacakları kapalı

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Yüklemiş olduğunuz görselde nub çıkıntısı anlaşılmıyor , dolaysıyla değerlendirme yapamıyoruz. Görsel ilk sayfadaki gibi anlaşılır olmalı.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Meral hanım , bebeğinizin cinsiyeti ile ilgili değerlendirme yapabilmek için , görselin ilk sayfadaki gibi net ve anlaşılır olması gerekiyor. Yüklemiş olduğunuz görsel değerlendirmeye uygun değil.. Sağlıklı gebelik süreci diliyorum.

M

Meral3467

Yeni Üye
Üye
Tamam teşekkür ederim yinede elimde usg yok 11+5 haftalık nub belli olurmu o zaman

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Meral3467' Alıntı:
Tamam teşekkür ederim yinede elimde usg yok 11+5 haftalık nub belli olurmu o zaman

Bebeğinizin cinsiyetini net olarak 17-19- 20. haftalarda öğrenebilirsiniz. Daha önceki haftalarda cinsiyet tahmininde yanılmalar olabiliyor.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Meral3467' Alıntı:
Bakabilirmisiniz nub belli oluyormu cinsiyeti nedir bebeğimin

Meral hanım daha önce belirttiğim gibi değerlendirme yapabilmemiz için görselin kalitesinin ,ilk sayfadaki gibi olması gerekiyor. Bu görsel değerlendirmeye uygun değil.

M

Meral3467

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Merhaba ,

Resim yükleyebilmeniz için üye olmanız gerekiyor. Ayrıca yukarda ki görsel kadar net ise usg görüntünüz yorumlayabilirim.
cinsiyet nedir