Nub teorisi yorumu istiyorum nedir allaşkına

N

neome

Forum Okuru
Kızlar bu nub teorisi ile cinsiyetin belirlenmesi olayını duydum nobda olabilir buna göre cinsiyet nası belirleniyor bunu belirlemede faktör ne ne yapmam gerekiyor nereden sizlere resim gönderebilirim ve gerçekten doğru çıkanlar var mıy orum istiyorum tşk.
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Genellikle bebeğinizin cinsiyetini bir ultrason ile belirlemek için yaklaşık 20 hafta kadar beklemeniz gerekir. Ancak bebeğin cinsiyetini en erken 12 hafta olarak belirleyebileceğini iddia eden bir teori var. Bu teorinin adı Nub teorisi.Nub Teorisi gebeliğin 11. ve 12. haftaları arasındaki ultrason görüntülerini kullanır. Teori, cinsiyeti tahmin etmek için bebeğin genital bölgesini ultrasonda görüldüğü şekilde inceliyor.Detaylı bilgi için aşağıda ki linki ziyaret edin..


Nub teorisi ile cinsiyet nasıl belirlenir ?
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tabiki bu teorinin sonuçlarının yüzde yüz olduğunun tam olarak garantisini kimse veremez bununda altını çizmiş olalım :) Şey gibi düşünelim, fala inanma ama falsızda kalma gibi ekşın yani :D:D
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Ultrason incelemesin de hekim bile cinsiyette yanılıyor. Bu nub teorisinde de elbetteki yanılma payı var . Ama doğru tetkit edilirse nub teorisi %88-90 doğru sonuç verir.
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Görsel çok parlak cansu hanım çıkıntıya dair bir şey yok.Hakkınız da hayırlısı olsun.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
E Bilmedikleriniz 2
A Bilmedikleriniz 9
M Bilmedikleriniz 12
M Bilmedikleriniz 0
N Bilmedikleriniz 1

Benzer Konular


Üst