Nuba göre cinsiyet

gamzegeyik

Yeni Üye
Üye
Nuba göre cinsiyet
Merhaba, aranıza yeni üye oldum. Umarım doğru yerden soruyorumdur. Bebeğimin cinsiyeti ile ilgili anlayan biri fikir üretebilir mi ? Dr tahminde bulundu ancak başkalarından da fikir almak istiyorum. Çok teşekkür ederim.

772EA6B1-73B3-4A8B-B043-F728CDCD2D7B.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konuyla ilgili en kısa sürede tahmin alacaksınız. Bu arada aramıza hoş geldiniz. Umarım sağlıklı şekilde kucağınıza almak nasip olur size. Uzmanımız sağlık sorunlarından dolayı bu aralar yorumlayamıyor ama en kısa sürede gelecektir. Saygılar.

Selamlar,

Öncelikle belirtelimki gebeliğin 13. haftasın da bebeğin cinsiyeti anlaşılsada 16-17-20 . haftalarda net olarak izlenir. Görüntüyü , bebeğin pozisyonu, amniyotik sıvı miktarı, karın duvarının kalınlığı, tarama kalitesi etkileyebilir. Nub teorisi, 30 derecelik bir açı yukarıya doğru işaret ediyorsa, bebek erkektir. 30 dereceden az veya düz ise, o zaman bebek kızdır. Nub teorisi 16 haftadan önce % 40-60 doğrudur. Yüklemiş olduğunuz görseli incelediğimizde bebeğinizin cinsiyetinin kız olduğunu söyleyebiliriz. Yalnız daha önce belirttiğim gibi cinsiyeti net olarak 20. haftaya yaklaştıkça öğrenebilirsiniz..

resim yüklediniz mi ben göremedim eğer yüklemediyseniz yükleyin en kısa sürede beyza adminimiz gereken bilgiyi verecektir.

evet şimdi resim yüklendi;) en kısa sürede cevap alacaksınız emin olabilirsiniz;)

Merhaba, yüklemiş olduğunuz görselde nub çıkıntısı belirgin değil. Bu yüzden değerlendirme yapamıyoruz. Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.

Geri