SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Nuray Sayarı Yükselen Burç Hesaplama Özellikleri

Nuray sayarı yükselen burç hesaplama Nuray Sayarı Yükselen Burç Öğrenme Bulma

Astrolog Nuray Sayarı Yükselen Burç Hesaplama yükselen burç özellikleri alçalan burç özellikleri yükselen burçların burçların yükselenleri Melişler yükselen burcunuzu bilmiyorsanız öğrenebilir ve size kişiliğinize nasıl etki yaptığını bu yazıdan öğrenebilirsiniz:tik:Aşağıda yer alan yazıya bakmanız yeterli arkadaşlarım.

Yükselen burç: Kendinizi dış dünyaya ifade etme tarzınızdır, sosyal tavrınızdır.
Görünen yüzünüzü temsil eder.
Geleneksel astrolojiye göre yükselen burç, insanın fizi yapının oluşumunda etkilidir.

Bir de kızlar bu yükselen burç bulma ve onun haricinde alçalan burç hesaplama işlemlerinin nasıl yapıldığnı anlatırsanız sevinirim bilen varsa tabiki ben bulamadım :)

nuray sayarı yükselen burç hesaplama.png

AY BURCU HESAPLAMA NURAY SAYARI DAN

YÜKSELEN KOÇ BURCU TİPİ

Yükselen koç size orta veya uzunca bir boy verecektir. Atletik benden ve geniş omuzlar dikkat çeker, yüzünüzde uzun biçimli hatta kare şeklinde olur. Saçlarınız
kahve rengi bezen siyahtır ve genelde dalgalı olup orta veya kaın tellidir. Gözleriniz ve bakışlarınız etkilidir. Kollarınız ve bacaklarınızda güçlüdür.Genellikle yüzünüzde bir yara izi veya ben bulunur. Nuray Sayarı Yükselen Burç Hesaplama

YÜKSELEN BOĞA BURCU TİPİ

Yükselen boğa boyu kısaltır. Boyun kalın ve biraz kısa olabilir. Omuzlarınız geniş ve bedeniniz etli tıknazdır. Saçlarınız genellikle kestane rengi ve koyudur. Teniniz buğday renklidir. Eller toplu ama yumuşak deyildir parmak uçları hafif yuvarlaktır.
Teniniz yumuşaktır, özellikle yüzünüzde insanın ruhunu okşayan bir güzellik vardır. Boğa burcunun yükselmesi kadınları cazibeli yaparken erkekleri yakışıklı yapar.

YÜKSELEN İKİZLER BURCU TİPİ

Uzun ince bir boyunuz olur. Kollarınız ve bacaklarınızda uzuncadır. Gözleriniz ela veya açık renkli. Cildinizde esmer veya buğday renklidir. El parmaklarınızda genelde uzunve incedir. Yüzünüze uzunca olabilir ama etli deyildir. Sizin en belirgin özelliyiniz zayıflığınızdır kolay kolay kilo alamassınız. Yaşlandınızda bile genç görünürsünüz.Nuray Sayarı Yükselen Burç Hesaplama

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU TİPİ

Yükselen burcum ne : Hemen diye biliriz ki, kısa boy... vicut oldukça toplu ve omuzlar düşüktür. Burnun üstünde kemik çıkıntısı bulunur ve öne doğru sarkmış bir görüntü verir (gaga burun). Yüzünüz yuvarlak hatlı ve solukça dır. Saçlarınız ince telli, açık
kahve veya gümüş reengi olabilir. Sizin gerdanınız erken yaşta belirmeye başlayacaktır. El ve ayaklarda küçüktür.Yaş ilerledikçe göbek kısmında yağlanma göze çarpar.

YÜKSELEN ASLAN BURCU TİPİ

Boylu poslu, enine boyuna, aslan gibi gösterişli bazanda vasat bir boy.Omuzlar geniş kalça dardır. Eller serttir (aslan pençesi). Bu iri yapıya oranla baş biraz küçüktür. Gözler büyük ihtimalla erenkli olur. Çenede bir çukur veya çizgi olur ki buda buda bir özellik verir. Hoştur yakışıklıdır çekicidir.Saçınız açık renkli ve seyrektir. ATATÜRK'ün yükselen burcu aslandır.

YÜKSELEN BAŞAK BURCU TİPİ

Kısa boy ve ince beden . Zariflik başak tipini iyi tarif eder sanki giysi taşımak için vardırlar. Bedeniniz zerafetini hiçbir zaman kaybetmez. Bel inceliyi önemli bir özelliyinizdir. Yüzünüz ve anlınız yuvarlakça dır, gözleriniz koyu. Soluk benizli ve saç renginiz gözrenizle genelde uyumludur. Düzgün bir burun ve inci gibi dişler göze çarpar. Güler yüzlü ve hareketli yapınız göze çarpar.

YÜKSELEN TERAZİ BURCU TİPİ

Vücut ince, uzun ve biçimlidir. Saçlar sarı, açık,kahve rengi veya bazen simsiyah oabilie. Yüzünüz oval, hatları açık ve belirgin olup teniniz buğday tenlidir. Parmak dipleri aralıksız olup parmaklarınızda uca doğru bir incelme görülür. Teniniz yumuşak olup yüzünüz ve bedeniniz uyumludur diyer insanların dikkatini çeker. Yükselen terazi kadına güzellik verirken erkekleride yakışıklı yapar.Nuray Sayarı Yükselen Burç Hesaplama

YÜKSELEN AKREP BURCU TİPİ

Sizin boyunuz orta veya biraz uzun olabilir kalınca ve kemiklidir. Güçlü biçimli bir havası olur. Tatlı ve etkili gözleriniz vardır.Kaşlarınız ve gözleriniz dikkat çeker.Özellikle bakışlarınız derin ve etkileyicidir. Yüzünüz gelleikle uzun ve büyükçe olur. Kollar ve bacaklar kaslı ve çok güçlüdür. Çeneniz belirgin kemiklidir ve ucu küt kesilmiştir. En tipik özelliyiniz kulaklarınızın uzunca ve başa yapışık olmasıdır. Göğüs ve kalcalar belirgindir. Çoğunlukla hafifi eğri bacaklarınız vardır.
son derece seksii,erotik ve çekici olabilirsiniz.

Yükselen akrep belki güzellik vermez ama seksi bir çekicik verdiyi kesindir.

YÜKSELEN YAY BURBU TİPİ

Uzun boy ince ve düzgün yapı. Omuzlar sportif ve asil bir hava sergiler. En tipik özelliyiniz geniş ve her iki yanı açık alınınızdır. Burnunuz kalemle çizilmiş gibi güzeldir. Dudaklarınız ince ve etkisizdirki alaycı olabilsin. Güzeş gördükçe yüzde benler veya çillenmeler belire bilie. Bazen ön iki diş uzun veya aralıklı olabilir. Teniniz buğday yada kayu renklidir. Saçlarınız kestane veya kehve rengi olabilir.
Genç yaşlarda şakaklarınız açıla bilir. Sizde sevimli ve sempatik biri olmalısınız.

YÜKSELEN OĞLAK BURCU TİPİ

Orta boy bazende kısaca bir boy. İnce ve kemikli bir yapı . Sırt hafif öne doğru eyik durur. Göğüs yapısı dardır. Dizler çıkıktır iki yana sallanır gibi yürürsünüz. Sizdeki en belirgin özellik uzun ve çıkık elmacık kemikleridir. Çene uzun, gözler badem, bazen koyu,bakışlarınız etkileyici ama donuktur. Erkekte sakal ve bıyık geç çıkar.
Saçlarınızda genellikle siyahtır.
Yükselen oğlak tipi güzel olmasa bile kesinlikle fotojeniktir. iyi yıldız etkisi varsa esmer güzelleri çıkar.Nuray Sayarı Yükselen Burç Hesaplama

yükselen burç hesaplama.png

YÜKSELEN KOVA BURCU TİPİ

Genellikle kısa veya orta boy. Toparlak ama sevimli bir bedeniniz vardır. Kadın da cilt çok güzeldir kadife gibidir adeta bakılmağa kıyılmaz. Erkeklerde ise afacan yaramaz çocuk tipini anımsatır. Burnunuz kalkık olabilir dişleriniz muntazamdır. Kovaların çoğunda bacaklarda varis bulunur. Gözleriniz koyu gri veya yeşil olabilir,
Kadınlarda bu yerleşim güzellik ve cazibe verir. Saçlarınızın kızıla çalan bir tonu olabilir.Nuray Sayarı Yükselen Burç Hesaplama

YÜKSELEN BALIK BURCU TİPİ

Kısa boy çabuk kilo alabilen, etli ve sulu bir tip... Kol ve bacaklarınızın kısalığı tipik bir özelliktir. Omuzlar dardır buna mukabil ayaklarınız büyüktür. Eller tombul küçük ve parmaklar kısadır. Teniniz beyaz ve solukçadır. Kulak, burun ve dudaklarınız büyüktür. Hülyalı bakan gözleriniz güzeldir dikkat çeker uzun kirpikler onu süsler. Genelde güzel deyildir ama sevimlidir . Sevilesi bir ypılnız vardır
balık yükseleni kadınlara cazibe verirken erkeklerde böyle birşey söz konusu deyildir.Nuray Sayarı Yükselen Burç Hesaplama

Ay burcu yani sizin ay burcunuz ufuk çizgisinden güneş burçlarından yükselisi temsil eder. Bu yükseliş burç hesaplaması kadar önemlidir.

not: BURAYA KADAR ANLATILAN 12 BURCA AİT BEDEN ÖZELLİKLERİ, YÜKSELEN BURÇTA BİR YILDIZ OLMAMASI DURUMUNDA GEÇERLİDİR. BİRİNCİ EVDE BİR VEYA BİR KAÇ YILDIZ YÜKSELİYORSA DURUM BİRAZ FARKLILAŞIR.BİRİNCİ EVE DÜŞEN YILDIZIN YÜKSELEN BURÇLA UYUMLU OLUP OLMAMASINA VE ÖZELLİYİNE GÖRE YAPIDA BAZI DEYİŞİKLİKLER MEYDANA GETİRİR. BUNLARI DİKKATE ALMAK GEREKİR.

Nuray sayarı yükselen burç hesaplama alçalan burç özellikleri hesaplama tablosu ay burcu hesaplama güneş burcu hesaplama bulma burçlarda alçalan hesaplama hususunda bizlere iletmek istediğini soracağınız her ne var ise üye ya da üyelik te almadan konularımızın altındaki yorum bölümlerinden bizlere ulaşmanız mümkün kızlar.

Nuray Sayarı Yükselen burç hesaplama, kişinin doğum anında gökyüzünde bulunan burçların birinin, doğum anında kişinin doğum yerinin hükümran olduğu burçtur. Yükselen burç, kişinin kişiliğini, kişinin nasıl bir insan olduğunu, kişinin nasıl bir yapıya sahip olduğunu ve kişinin nasıl bir davranış sergilediğini yansıtan önemli bir kavramdır. Yükselen burç hesaplanırken, kişinin doğum anındaki gökyüzünde bulunan burçların düşüş süreleri ve doğum anında kişinin doğum yerinin hükümran olduğu burç hesaplanarak yükselen burç bulunur. Bu hesaplamaları yapabilmek için astroloji bilgisi gereklidir.

Ekli dosyalar

• Yükselen burç hesaplama yükselen burcum ne öğren.jpg
    Yükselen burç hesaplama yükselen burcum ne öğren.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 106.138
Son düzenleme:
Aaa bende yükselen burcum nedir bilmiyordum öğrendim teşekkürler nuray sayarı abla

Yükselen burcunun ne olduğunu öğrenmek isteyen için açıklamalar konuda ama ola ki kafam basmadı yapamıyorum diyenler olur ise lütfen bizlere konumuzdan yorumlarınız ile ulaşınız gerekli yardım hemen yapılacaktır bilginiz olsun. Üstelik nuray sayarı yükselen burç hesaplama özellikleri konusu için sitemize kayıt olmanıza da gerek yok cevap ver butonu ile yorum göndermeniz yeterli kızlar :D

Bende nasıl hesaplanacağını bilemiyordum şimdi yükselen burcum ne biliyorum artık teşekkür ediyorum nuray sayarı yükselenimi artık biliyoooooom :)

Ya insanlar deli gibi yükselen burcum nedir diye hesaplamalara bakıyorlar ben allahtan burçlara inanmıyorum da yinede bakayım istedim neye bakıyorlar diye teşekkürler paylaşım için :)

İnsanlar meraklı şeyler her şeyi merak edip bakıyorlar. :) Benim de çevremde baya baya popüler bu yükselen burç olayı hande kazanovaya da bakıyorlar nuray sayarına da :)

Teşekkürler ya bende öğrendim sayenizde yükselen burcumu bi bakalım neler oluyor neler olmuyor inanmıyom ama evde oturuyom bebeğim karnımda iş çıksın maksat bakim araştırim :D:D

Bebişini öpelim dedik ama onun için doğurman lazım çok fazla takılma burçlara hayatım ben inanıyorum ama sen ağırdan takıl :D:D

Geri