o numara (fincan teriyer ) arıyorum

_SULTAN_

Yeni Üye
Üye
o numara (fincan teriyer ) arıyorum
hepiniz bilirsiniz şu serenserengilin köpeğinden arıyorumm ....

Aradığınız özelliklere ait kmpeklerin iletişim adreslerini veriyorum.

Hayvan Severler'in Fotoğrafları - Bu kadar da tatlı olunmaz ki * | Facebook

Bu facebook profili..

Bu tatlı, minik oğlumuz maalesef sokakta bulundu. Öylesine masum ve korkmuştu ki, belli sokağa atılanlar kulübünün bir ğyesiydi. Şimdi, veteriner kliniğinin pansiyonunda kalıyor ve yeni yuvasına gitmeyi heyecanla bekliyor. Terrier cinsi bu tatlı yavrucağımızın aşıları tam ve kısırlaştırılmış. Ona bir yuva vermek güzel olmaz mı?
İletişim: 0532 665 61 04
Yer: Ankara

Bu da mesajı ve iletişim adresi...

Hayvan Severler'in Fotoğrafları - Lili'yi tanımalısınız * | Facebook

Minik kızımız Lili, 25 ekim günü Yalova Belediyesi Veteriner İşleri müdürlüğünde ortaya çıktı. Kafesin içinden bakıp, öylesine şiddetle kuyruğunu sallıyordu ki onu oradan almamak büyük kötülük olurdu. Hemen karnesi çıkarıldı ve geçici yuvasının yolunu tuttu. Lilicik oraya bir aile tarafından terkedilmişti. O kadar üşüyor ve korkuyormuş ki aynı yerde bulunan koyun ağıllarına girip yatıyomuş. Lilly, son derece sağlıklı, kuduz aşısı ve parazit uygulamaları tamam ve kısırlaştırılmış. Evin içerisinde bir köşede, minderin üzerinde uyumayı, kesinlikle dışarıya tuvalet yapmayı, gece sizinle aynı yatakta yatmayı, yıkanmayı çok seviyor. Evde yanlız kalınca yaramazlık yapmıyor ve havlamıyor. Diğer hayvanlar ile oldukça uyumlu ve çok sakin bir yapıya sahip. Git, gel, hayır, yatağına yat, mamanı ye tüm bunlarıda o güzel aklında tutuyor ve dinliyor. Lili kızımız için sıcak bir ev, sevgi dolu bir anne arıyoruz.
Mail: pawlownia@hotmail.com
Yer: Yalova (İzmit, İstanbul, Bursa'ya sahiplendirilebilir)

evet o da var dimi:)) yazık madem bakamadın bi heves aldın git bş pet shopa filan bırak dimi..o da bi can...mesela ben evde hayvan bakamam kolay kolay..severim hayvanları ama onun sorumluluğunu almak istemem...çünkü sıkılacağımı biliyorum...kendine güvenen insanlar evcil hayvan edinmeli...

HAYAL ciğim çok teşekkür ederim ...ben bekarken bunun aynısının sarısını besledim 13 yıl yaşabildi ....şimdi evliyim ve de kiradayım onun için bana küçücük kimseyi rahatsız etmeyecek bir köpek lazım ...zaten sokaktan ölmek üzere olan bir kediciğe sahip çıktım biberonla besledim gözleri açılmamıştı daha :sigara:şuan 6 aylık oldu bile yani alıcağım köpekte minicik olmalı alıpta bakamadıktan sonra hayvancığı da üzmek istemem ....çok teşekkür ederim ...

Geri