O Ses Türkiye 2017 yeni jürisi belli oldu

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
O Ses Türkiye 2017 yeni jürisi belli oldu
O ses türkiye yeni sezon, o ses türkiye jüri üyeleri kim, o ses türkiye yıldız tilbe, o ses türkiye 2017 ile ilgili haberler bu konumuz da yer alıyor.

T8 ekranlarının sevilen yarışma programı O Ses Türkiye, 2017 yılın da Eylül ayın da tekrar izleyici karşısın da olacak.

Ekranların en çok izlenen ve sevilen ses yarışması O Ses Türkiye'nin bildiğiniz üzere jüri üyeleri, değişmeyen isim Hadise, Muraz Boz, Hakan ve Gökhan kardeşlerin yanısıra ünlü şarkıcı Sibel Can'dan oluşuyordu.

Yeni sezon da Bir isim harici jüri üyeleri değişmedi. Ayrılan bir kişinin yerine yine ünlü şarkıcılardan öyle bir isim geldi ki çok şaşıracaksınız...

595b3d077af5074a98dfd15a.JPG

2017 O Ses Türkiye yarışmasın da değişmeyen jüri üyeleri şunlar; Hadise, Murat Boz, Hakan gökhan oldu. Yarışmadan ayrılan jüri üyesi ise ünlü şarkıcı Sibel can oldu..

Bir süredir herkesin merak ettiği Sibel Can'ın yerine hangi ismin geleceği oldu ve bu soruya son noktayı yarışmanın yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı koydu..

,W5jSk7TRPECXbTPgob5sew.JPG

Evet yarışmadan ayrılan jüri üyelerinden Sibel Can'ın yerine gelen ünlü isim....... Sıkı durun.... Yıldız Tilbe;)

Şu sıralar halen yarışmanın seçmeleri sürüyor ve Eylül ayından itibaren yarışma ekranlar da izleyici ile buluşarak yeni sezona Yıldız Tilbe'yi de dahil ederek katılacak. Şimdilik yeni jüri üyesi Yıldız Tilbe için ılımlı yaklaşımlar var . Ben şahsen Yıldız Tilbe'nin oldukça renkli bir karakter olduğunu bilerek yarışmanın çok neşeli geçeceğine inanıyorum:) Bakalım yeni sezon da program da bizleri neler bekliyor bekleyelim ve hep birlikte görelim;)

acun_4615f754-c76d-4d13-8703-835f1d4c8555_1.JPG

Ooo kadro baya iyi görünüyor bakalım bu kışa doğru neler olacak ama güzel işler çıkacaktır. Bu yarışmadan çıkan seslere bayılıyorum. Anadolunun ücra köşelerinde ya da şehirlerinde kendini ispat edememiş kişiler için inanılmaz güzel işler çıkacak diye düşünüyorum. En çokta tabiki Kırmızı kafanın edeceği laflar ve gafları merak ediyorum :D:D Bakalım görelim artıkın nasip :)

yıldız tilbeyi severim şarkıları ayrı bir güzel karakter olarak da oldukça renkli buluyorum kendisini o ses türkiye yarışmasına da renk getireceğini düşünüyorum yarışmanın başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum:)

Geri