Oda ara bölmeleri oda bölme panelleri ve fikirleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Oda ara bölmeleri oda bölme panelleri ve fikirleri
salon oda ara bölmeleri, oda ara bölmeleri, oda bölme panelleri ile sizlerleyiz.

Yaşam alanlarını daha kullanışlı bir hale getirmeye yarayan oda için ara paneller, günümüz de farklı tekniklerle uygulanan yöntemler ile yaşam alanlarını daha kullanışlı bir hale getiriyor.

Fazladan bir oda isteyenler yada odayı iki farklı şekil de kullanmak isteyenler için oldukça kullanışlı bir yöntem olan oda ara bölme panelleri ile fazla bir odaya sahip olursunuz.

Eğer salonunuz büyükse ve diğer odalarınız size yeterli gelmiyorsa salonunuzun ortasına bir ara bölme paneli yaptırarak fazla bir odaya daha sahip olacağınız gibi estetik görünümü ile paneliniz odanın dekorasyonuna da katkı sağlayacaktır.

Oda bölme panelleri daha çok açık mutfaklar da stüdyo daireler de evi 2+1 olupta salonu geniş olan evlerde daha çok tercih ediliyor. Bunun yanın da özellikle ofis ortamlarında çalışanların odanızı çoğaltma da ve ayırmakta da tercih edilen oda bölme panellerinden sizlere bu konumuz da ev için ara bölme örneklerini paylaşıyoruz.

Odayı ikiye bölmek ayırmak adına düz duvar ördürmek yerine piyasa da bulunan ve daha modern estetik görünüm veren panel sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Ahşap ve cam panellerin yanısıra hareketli ara bölme panelleri de en çok tercih edilen yöntemler arasın da...

Bunun yanın da alçıpan duvarı tercih edebilir ve alçıpan ile ayırdığınız bölümün duvarına farklı şekiller de kullanabilirsiniz. Tv ünitesi yaptırabilir yada alçıpan ile ayırdığınız duvara güzel bir kitaplık yaptırmayı tercih edebilirsiniz.

Sizlere fikir olabilecek oda bölme örneklerini bir araya getirdik. Görselleri inceleyerek siz de beklentinize göre beğendiğiniz bölme panellerini tercih edebilirsiniz.

001.JPG
011.JPG
3662-asma-katlar.JPG
ahşap-bölme.JPG
e0d4933c98f1dce847f76f783770bd82_RSZ_690.JPG
ec34b3478fce0fbff0693ec5284c1925.JPG
Evde-Şık-Ve-Ucuz-Dekorasyon-Önerileri-11.JPG
hareketli_bolme_duvar1.JPG
razdvizhnye-peregorodki.JPG
slide7.JPG
Yatak-Odasi-Paravan.JPG

benim salonum çok büyük aslında çok kullandığımız bir alan değil değerlendirmek istiyorum salonumdan bir oda daha çıkar diye düşünüyor ama bunun nasıl olacağını bilmiyordum taki bu oda ara bölme panellerini görene kadar bayıldım doğrusu hem çok estetik duruyor hemde dekorasyonada büyük katkı sağlacaktır bulunduğumuz yerde bu panelleri araştırmak istiyorum bakalım maliyet ne çıkıyor

Geri