Ofisee yeni perde alacağımm

senaguna86

Yeni Üye
Üye
Ofisee yeni perde alacağımm
Merhaba arkadaşlar İnternet'te stor perde modellerine bakarken stor ve screen perde arasında kaldım sizce hangisi daha güzell ?
Aşağıdan sizlere iki adet resim ekliyorum ( güvenlik gerekçesi ile sitemize alındı resimler görmek içın tıklayınız )
stor-perde-modelleri-8.jpg

11.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Perdeyi nerede kullanacaksınız ona göre seçimimizi ya da düşüncemizi söylemek isteriz ? Nerede kullanacaksınız. Ofis mutfak, salon hangisi nerede ?

Ben bir iç mimar olarak, ikincisini daha güzle buldum. Ama Sadminin dediği gibi nerede olduğu da önemli.

Ben bir iç mimar olarak, ikincisini daha güzle buldum. Ama Sadminin dediği gibi nerede olduğu da önemli.
sanırım ben de ikincisini daha çok beğendim teşekkür ederim ofis için düşünmüştüm. Baktığım sitede baya çeşit var ofise yönelik özellikle bilemedim stor mu alsam screen mi ya da zebra modeller falan da varmış çok kararsız kaldım. :rolleyes:

sanırım ben de ikincisini daha çok beğendim teşekkür ederim ofis için düşünmüştüm. Baktığım sitede baya çeşit var ofise yönelik özellikle bilemedim stor mu alsam screen mi ya da zebra modeller falan da varmış çok kararsız kaldım. :rolleyes:

İkinci resimdeki gayet güzel gayet şık. benim zevkim belki bilmiyorum ben sade olan şeyleri seviyorum.

İkinci resimdeki gayet güzel gayet şık. benim zevkim belki bilmiyorum ben sade olan şeyleri seviyorum.
ben de sade daha çok seviyorum :) Çok teşekkür ederim dönüşleriniz için güzel bir site buldum ofis için güzel perdeleri var oradan sipariş verdim :) site de bu EDIT BY UZMAN SÜHAN ihtiyacı olan birileri varsa bakabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri