oğlum furkan çişini içti...

ışılsu

Yeni Üye
Üye
oğlum furkan çişini içti...
yatakdostum çiş oyunları
benim oğlum gibi var mı 1 tane daha merak ediyoum felaket hareketli yaramaz ve bir o kadarda akıllı benim oğlum ya . hergün vukaat düşünün çişini bile içti oğluşum.anlayatım nasıl olduğunu istanb. arkadaşlara gittik 1 gece yatacaz ve dönecez.devamlı yolculuğa çıktığımızdan hep küçük pet şişe bulunduruyorum artık çiş için.çantada hep vardır mutlaka , neyse orda kaldık arkadaşın oğlu bundan 3 ay küçük dahada evlerine ilk gidiyoruz bu arada bizimki çocuğu devamlı dövdü eşimle 2 de delirdik.hem evlerine gittik misafiriz hemde bu sıpa devamlı çocuğu dövdü öyle mahçup oldukki sormayın .neyse bunu uyuttuk sabah 7 de kalktı çişim geldi wc de arkadaşların yatak odasının dibinde onları ve çocuklarını uyandırmayalım diye şişeye yaptırdım çişini.yaptı ve aramızda yatıyordu tam uykuya daldım anne ölüyorum diye bağırmaya başladı .sıpa çantadan çiş şişesini almış açmış ve 1 yudum içmiş çiş asitli tuzlu tabi yakmış boğazını o anda boğazını sıkasım geldi,eşim şaşırdı çabuk beni doktora götürün,nefes alamıyorum, ölüyorum diye bağırırken çantada meyve s. ve kek vardı hemen onlardan yedirdik ve sesini kesti şaşırdınız değil mi okurken işte buda benim oğlum ...

ayyyyy iğrenç çocuktur yapar ne denirki

dip not:ben laborantım eğer çişini 10 dk içinde içtiyse sterildir temizdir yani bişeyolmaz ama çok beklediyse mikroplar ürer

oğlum 4 yaşına girecek iş nedeniyle babadn ayrıyız oğlum ondandaçok hırçın ne yapayım allahım acısını göstermesin yinede ama ayrıca maaşallah çok zeki oğlum az önce yanıma geldi, hey naber dostum oynayalım mı ne dersin diyor spıç büyüdüde küçülmüş sanki ama şuanın çocukları hep böyle...

benimkide 2 yaşında babadan ayrı ve oda hırçınlaştı sadece benimki öyle değilmiş yani

vurur tükürür ama gerçekten çok zeki maşallah her söylediğimizi alıyo unutmuyo

kız ışıl Allah ne etmesin bizim bu çocukları başımıza gelmeyen kalmıyo benim sıpada 2 yaşındayken saat pili yutmuştu ay negünler yaşadım yaw.Allah acılarını göstermesin içsin anam çişinide içsin başak şeylerde yapsın aşırı yapmasın ama:)aman rabbim bizi onlarla sınamasın ıssır kız oğlanı gidiyom bende benimkini ıssırıp geleyim

çok fena kız buda aynı vurur , eve geleni kovalar hep yalnız büyüyüp oynadığı için ısırır tükürür allahtan kötü küfür vb bilmiyor tek bildiği azmaklı anne pislik diyor oda annemler yüzünden onlar çok şımrıyor diye azdı bu diyorlar oda ban kızdımı azmaklı diyor buna şükür

Geri