oglum sinirlenince kafasini yerre vuruyor...

serrasudan

Yeni Üye
Üye
oglum sinirlenince kafasini yerre vuruyor...
arkadas ne yapicagimi bilmiyorum.oglum daha 17 aylik ve sinirlenince kafasini yere vuruyor yada kendini kafa ustu yere atiyor.bu durumu doktora sorduk arkanizi donun ve ilgilenmeyin dedi.bunu yapinca daha beter oldu.cocuk aptal olacak...

Canım başka doktora götür, olur mu öyle arkanızı dönün çıkın :S Kesinlikle başka bir doktora görünün.
Allah yardımcınız olsun.

Oğluşunu öp yerime:)

cok sinirli bir yapısı olucak heralde simdiden belli :S bencede baska bir doktora görünmekte fayda var

sinirlendiği anda istediği şey her ne ise yapmayın çünkü bu sefer her isteğini elde etmek için aynı yöntemi kullanacaktır

böyle sinirlendiği anlarda kucağınıza alıp, sıkıca sarılın, durumunuzu bozmadan, hiç bi şey söylemeden bi müddet böyle kalın sonra onu öperek bırakın, sonrasındada konuşmayın

sizin bu davranışınız karşısında şaşıracak, ona sarılmanız, onu sevmeniz hoşuna gidecektir

benim oglumda dedigi olmayinca egilip kafasini vururdu suan yine yapyior fakat azaldi cok sükür...
ama hep dedigini yapmaya calisiyorum hayir dedigimizde tehtit eder gibi pozisyonunu aliyor...

Geri