Öğrencilerimden Alıntılar :)

:D:D Beğendiğine sevindim canom benim :D

Enes aslında garip bir çocuk, öğretmenler onun için okumaz diyordu , biraz engelli gibiydi ilk gördüğümde de aslında engelli değil, sadece farklı bir çocuk. İletişim sorunu yaşıyor vs. Ama çok zekiydi. Okumayı erkeklerden ilk o çözmüştü. :D

Özledim kerataları :D

şimdi sana ne kadar imrendim anlatamam
ne güzel bi duygudur öğretmenlik
aslında çocukluğumda bile hiç düşünmediğim meslektir ama sana imrendim
ben çocukluğumdan beridir çocuklarla iyi anlaşırdım ve nasıl çocuk olursa olsun bütün ağlayan çocukları susturabilme yeteneğine sahibim
aslında çocukluktan gelen yetenek
hamile kalamamakla pekişti sanırım
kısaca çok şanslısın
çok beğendim:gathering:

Canım Lamişim ilgine çok teşekkür ederim öncelikle. Sınıf öğretmenliği gerçekten çok güzel bir meslek. Bana kendi alanımda çalışmak, stajlarım haricinde kısmet olmadı. Ama sınıf öğretmenliğini çok sevdim her ne kadar yorucu ve sorumluluğu fazla olsa da... Bir an önce kadrolu olarak hayırlısıyla mesleğime başlamak istiyorum...

( Günleri karıştırırlar… Çetin ile Mertcan samimi bir muhabbete girer. )
Çetin: Bugün tatil canikom.
Mertcan: Öğretmenim, Çetin’e tatlım diyebilir miyim?
Öğretmen: De bakalım.
Mertcan: Tamam tatlım.

buna çok güldüm ve atakan'ın durumu gerçekten benide korkuttu :D:D

şimdiki çocuklar bir alem hepsinin gözü nezaman ne yaramazlık yapsam acaba der gibi bakıyor...

Teşekkürler canım bu güzel anıları bizimle paylaştığın için :)

Ben teşekkür ederim adminim:D Valla ben hepsine çok gülüyorum hala çünkü o halleri gözümün önüne geliyor. :D
Beğenmenize çok sevindim...

Ben bunların hepsine kopttum yaaa... Çok komik !!!! öğretmen olmanın zor yanları dışında güzel yanlarınıda görmüş oldum... Ne kadar dadlu öğrencilerin varmış.. Hepside birer inci gibi.... Öğretmenlik kutsal bir meslek.. Çalışma hayatında sana başarılar diliyorum... Şimdi öğretmen olmayı istedim...... bugn defterime bir keşkeee eklendi...

çok güzel olmuş hemşom çocuklarda çok şeker gerçekten sen nerde ücertli yaptın nereler inşallah canım biran önce atanırsın dularım seninle

Angel'ım ilgine çok teşekkür canımcım. Çok tatlıydılar valla ya. Ama keşke deme... Allah herkesi hayırlara ulaştırsın...

Not: Yeşil kıyafetin de hayırlı olsun. Pek yakışmış:D

Son düzenleme:
Hemşom, İnceçam Köyünde bir kaç gün çalışıp Ulus merkeze geçtim, sonra Aptipaşa da, en son da Ağaköyü'nde yaptım. Buraya eklediklerim Aptipaşadakilerle Ağaköyündekiler. :D
Amin canımcım inşallah kazanırım... Gerçi benim asıl öğrencilerim bir kaç boy büyük olacak bunlardan. :D Ufak tefek olmasam da yanlarında bücür kalırım artık. Yeni nesil fazla hormonlu. :D
İlgine teşekkür ederim...

Geri