Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!
öğretmenler günü resimleri ogretmenler gunu ögretmenler günü ögretmenler resimleri öğretmenler
Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyoruz.
ogretmenler-gunu1-6208.jpg

Milletleri Kurtaranlar; Yalnız Ve Ancak Ögretmenlerdir. Ögretmenden, Eğiticiden Yoksun Bir Millet; Henüz Millet Adını Almak Kabiliyetini Kazanmamıştır. Atatürk

ogretmenler-gunu2-3829.jpg

''Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum''

Hz. Ali...

Yarınlarımızın geleceğini hazırlayan ve en kutsal göreve sahip olan öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutluyorum. Başta kendi öğretmenlerim olmak üzere, gerek sitemizde Hayal arkadaşımız gibi bu mesleğe sahip olan, gerek ise ülkemizde şartların kolay yada zor olmasına aldırmadan, bizleri yarına hazırlayan tüm öğretmenlerimizin önünde saygı ile eğiliyorum.

RüYaM

''Öğretmenim canım benim canım benim...'' şarkısını söylüyorlardı ilköğretim öğrencileri :) Aklıma ilköğretim 1. sınıftaki öğretmenim geldi :utan: özledim öğretmenimi yaf :utan:

Kutsal hazinemiz olan bizi başırılı kılmak için hep müccadele eden eşsiz öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

Bir millet eğitim ordusuna sahip olmadıkça, savaş meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin, o zaferlerin kalıcı sonuçlar vermesi ancak eğitim ordusuyla mümkündür. Öğretmenler; Cumhuriyetin fedakar öğretmen ve eğitimcileri, yeni nesli sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil sizin eseriniz olacaktır... Sizin başarınız Cumhuriyetin başarısı olacaktır...

M.K.ATATÜRK

Bütün Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...

ogretmenler-gunu-resimleri-101-5477.jpg

Ellerinden öpüyorum canım öğretmenim..bütün öğretmenlerimizin bu anlamlı ve güzel hakkettikleri günlerini kutlarım..

M.M nin öğretmen güllerii sizleride ayrıca kocaman öpüyorum...

Teşekkür ederim öncelikle bir öğretmen olarak bu kutsal günde gerçekten kutlamalar beni çok mutlu etti.

Tüm meslektaşlarımın öğretmenler günü kutlu olsun...

Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun ...

özellikle sitemizde bulunan 2 Türkçe öğretmeninin :D

:sule:

Geri