Öğretmenleriniz En Çok Hangi Kelimeleri / Cümleleri Kullanırdı?

geometri hocam her zaman sunları kullanırdı demeküne,şimdüküne,tabüküne,matematik hocamda tas kafalılar ben daha simdi anlattım cıldırcam ya cıldırcammmmm derdi....bende öğretmenlik yaptım acaba benim öğrencilerim benim hakkımda ne diyo :)

"Ne dion lan sen ? " , "Aranızda bazı denyuslar var " , "Lan ştt cık bak " , " keşke hocalara karşı biraz daha saygılı olsak " , "size karşı iyi niyetimizi suistimal ediyorsunuz"," bak seni döverim ha (!) " vs...Abim de bir öğretmen ve alışkanlıkları evdeki hayatında da devam ediyor; mesela sürekli durduk yerde "evvett" diyor:))))) :kedi:

Son düzenleme:
kopyala ypıştır

sbs sınavına girmiştim.bna kitapçığı gç verdiler.oturduğum arkadaşımın kitapçığı b.ama bnimkisi a.öğretmen kitapçığın ne dedi.bnde a dedim.sonra akıllı arkadaşmdn aldım kopyaları bnim ss düşüktü o yüzdn b kitapçığına göre oldurmuşum

bızımkıde geometrıcı bu ulkeye fırıncıda copcude balıkcıda lazım balıkcı olmassa ben balık nasıl yerım hepınız okucak dıye kayde yokk erkenden belırleyınde buralrı mesgul etmeyın derdı :D az cekmdık o kadından yaaa

Geri