Oje yapılışı tarifi

ben zaten bunu biliyordum çok harika renkler çıkmıyo ama siz su ve renkli ojeleri birbirine krıştırın çatlayan oje oluşuyo bu tarifi en az 2 oje ile yapın

Ojekolik olan ben bu başlığı görünce balıklama daldım :D:D Ben sandım ki yoktan biz yapacağız :D:D Ama öyle değilmiş sadece oje rengi yapıyormuşuz :D Ben bunu denemiştim iyi oluyor, tavsiye ederim :)

Paylaşım için tşkler MaWi.

[/qubu mesajı sana çok uzaklardan atıyorum eyer köstebegilerin varsa resimlerini gönder bende sana göndericem.....

peki beyaz ojeyi nasıl yapabiliriz:gezme::yeah::lele::cimbom::araba::rolleyes::hayal:

Şüphesizki her bayanın vazgeçilmezlerinden biride ojelerdir.Bakımlı el ve onun tamamlayan yine manikürlü tırnakları güzel bir ojeyle çok daha şık bir hale getirebiliyoruz.Çok fazla göz önünde olan bir bayanın elleri ve tırnakları her daim bakımlı olmalıdır bana göre.

Peki hiç oje yapmayı denediniz mi kızlar? Eğer denemedim ama denemek isterim diyenleriniz varsa aranızda sizlere oje nasıl yapılır bununla ilgili bir tarifi paylaşmak istiyorum:tik:
oje1-2475.jpg

2009 makyaj modasında canlı renkler öne çıkıyor. Pembe, kırmızı gibi ojelerle birlikte mavi ve yeşil tonları da görebiliyoruz. Kendi evinizde modaya uygun ojeler yapmak ister misiniz?
İhtiyacınız olan oje rengini yakalamak, kullanmadığınız göz farlarınızı değerlendirmek ve rengârenk tırnaklara sahip olmak için pratik oje yapabilirsiniz.
Malzemeler,
Seçtiğiniz renkte bir göz farı
Bir şişe beyaz oje
Kâğıt

Yapılışı,
Kâğıttan oje şişesinin ağzına uygun bir huni yapın.
Seçtiğiniz bir göz farını küçük parçalara ayırın.
Huni yardımıyla göz farını ojenin içine ekleyin.
Homojen bir karışım elde edene kadar oje fırçasıyla karıştırın.
Renkli ojeniz hazır!
Tek kullanımlık renkli ojeler yapmak için küçük bir kâse bir miktar beyaz oje ve renkli göz farınıkarıştırın. Oje fırçasıyla tırnaklarınıza sürün.
[/quote]

Sevgili takipçilerimiz evde oje yapılışı ile ilgili konumuz yeni bilgilerle güncellenmiştir. Oje el güzelliğini sağlayan kozmetik ürünlerden biridir. Çeşitli renk ve deseniyle herkesin zevkine hitap etmektedir. Günümüzde mat , simli, desenli bir çok oje çeşidi vardır. Herhangi birini temin etmek kolaydır. Bunlara rağmen kendi ojenizi yapmak istiyorsanız yukarıda yer alan adımları uygulayınız. Sevgili okurlarımız siz hiç evde oje yaptınız mı ? Yaptıysanız şayet nasıl bir sonuç aldınız ? Yaptığınız oje satın aldığınız ojeden farklımı ? Deneyimlerinizi ve önerilerinizi bizlerle bu başlık altın dan paylaşabilirsiniz.

Geri