Okullar Tatil oldu!!!!Yardımcı abla istiyorumm!!

e_bi

Yeni Üye
Üye
Okullar Tatil oldu!!!!Yardımcı abla istiyorumm!!
Merhaba,
7 yaşında bir kızım. Okullar tatil oldu ve İş yerinden izin alamıyorum. Derslerinde yardımcı olacak bir ablaya ihtiyacım var. Güvenilir bir yardımcı abla istiyorum. çok acil!!!

İstanbul da ikamet ediyorum. kızım 7 yaşında. ben de avukatım. 15 günlüğüne yardımcı abla arıyorum. Unisbul.com diye bir site buldum. öğrenci temin ediyorlarmış.Öğrenci olmaları bir bakımdan iyi gibi geldi. çünkü kızımın ingilizce öğrenmeye başlamasını da istiyorum. iyi ingilizce bilen bir abla temin edeceklerini söylediler. eğer memnun kalırsam okullar açılınca da sadece okul çıkışlarında ders çalıştırması için devam edebilirim. biraz daha mı araştırayım? 1 ay dır sormadığım arkadaşım, forum kalmadı. siz ne dersiniz?

Ben bu konuda hemen karar verme derim sonuçta kimseyi tanımıyorsun ne bileyim en azından tanıdığın bir ortamdan yada bildiğin bi yerden olması bana daha mantıklı geldi ..

Şirket Kurumsal. Güveniyorum aslında. Az önce de aradım. çok iyi ingilizce bilen marmara, boğaziçi, istanbul gibi üniversitelerden öğrenci oyun ablaları olduğunu söylediler. Bugün birisiyle görüşeceğim. unisbul.com un internetteki yorumlarını da okudum. iyi yorumlar yapılmış. Görüşeceğim adaydan sonra size haber veririm:)

Merhaba,
7 yaşında bir kızım. Okullar tatil oldu ve İş yerinden izin alamıyorum. Derslerinde yardımcı olacak bir ablaya ihtiyacım var. Güvenilir bir yardımcı abla istiyorum. çok acil!!!
Meraba.. Ben ilkokul ögrencilerine her drrstten yardimci ögretmenlik yapiyorum 7 yildir oldukca fazla referansim var ogrencilerimle iletisimimde cok iyidir.. İhtiyac duyarsaniz iletisime gecelim 05063148378

Geri