Okuyun Lütfen - Bukadar saf olmayalım !!!

Bu 10 kişiye gönder yoksa uğursuzluk gelir, 40 kişiye gönder 5 dakika sonra güzel bir haber alacaksın, 85 kişiye gönder lotoda para çıkacak geyiklerinin ardında daha da sıkıntı verenleri var elbette, en çok sinir olduğum olay Allah'ın adını kullanarak saçma sapan şeyler isteyenler.

Bir şeyler yazmış yazmış, sonra da "Allah rızası için bu maili 15 kişiye gönder, Allah'ın adını andım göndermek zorundasın" gibi insanın sinir kat sayılarını tavana hoplatan lüzumsuzluk abidesi bir cümle kurmuş olanlar... Ya, zaten yeterince saçmalamışsın Allah'ın adını bu kadar gereksiz bir yerde insanları manipüle etmek için kullanmak da neyin nesi?

Arkadaşımsan bana geri yolla, dostuna bunu yolla, bu maili ne kadar yollarsan şu kadar şöyle olur.... İnternet internet olalı bu kadar çerçöple uğraşmamışızdır herhalde. Artık biriken mailleri silmekten, okumak bile istememekten bıktım. O kadar tembih etmeme rağmen bazen öğrencilerimden bazen de bazı işgüzar arkadaşlarımdan bu tarz mailler almaya devam ediyorum. Bazıları bunu sırf eğlence olsun diye yapıyor lakin çok ciddiye alanları da biliyorum...

Ey bu saçma sapan mailleri yazıp mail kutumu boş yere dolduranlar, "Allah" sonunuzu hayır etsin ne diyeyim...

Teşekkürler konu için canım. + rep

euheuheuhehe :D:D:D güzel paylaşım.........hakkat de bunları uygulayan saflar çok:)

çok haklısın valla cnm bıktım usandım o toplu gelen maillerden...göndermiyorum işimde olmaz:D:D

emeğine sağlık..

Geri