ölüm anı ve ölüm acısının şiddeti ve ölüm anında yaşananlar

Ölüm anında kulun bunca acı karşısında feryad-ı figan etmemesinin sebebi, ölüm acısının onun her tarafını kaplamış olup kendisinde imdat isteyecek derman bırakmamasındandır..

bence tüm ölüm anındaki herşeyi açıkça bu cümle anlatıyor.. arkadaşlar hepimizin başı sağolsun Allahım acısız ölüm ihsan eylesin bizlere yakınlarımıza herkeze...

Bende bır anda acısız anlık bır acıyla yada ölümün geldiğini sanıyordum hatta illa meftanın vücudunun bir yerinde morarma oluyor bu nasıl oluyor diyede merak ediyordum o acının eseri olmalı düşünsenize ne vücudunuza birseyle vuruluyor nede ordan oraya atılıyorsunuz bir acı ile o vücut o denli nasıl morarabılıyor Allahımın büyüklüğü işte ..

ürperdim;

Bİsmillahirrahmanirrahim.

merhaba

bende ilkkez geçen pazartesi canım annem rahmetli olurken gördüm ölüm anını..yazınızıokuyunca üzüntüme üzüntü kattı..ellerimi tutarak can verdi annem ve ben dondum izledim gözlerini tavana dikti en son oturuyordu yana düşdü agzından bi püf çıktı..54 yaşında kaybettim annemi..hastanenin ihmali diye hala kabullenemiyorum çok canım yandı çok ellerimden uçtu gitti hayata dönemiyorum korkuyorum hemde çok ölüm dibimde diye hayattan zevk almak imkansız benim için hiç bişeyin anlamı kalmadı..

çok üzüldüm ama ben de aynısını yaşadım annem gözümün önünde öldü babam da öldü ama hiçbirşeyin anlamı kalmadı deyip vazgeçme! daha sıkı sarıl o da yaşasa bunu isterdi değil mi?

çok üzüldüm ama ben de aynısını yaşadım annem gözümün önünde öldü babam da öldü ama hiçbirşeyin anlamı kalmadı deyip vazgeçme! daha sıkı sarıl o da yaşasa bunu isterdi değil mi?

yazdiklanirinizi gorunce goz yaslarimi tutamadim,sanki kendimi dinliyor gibiyim. bende annemi 2 sene once kaybettim ve hic biseyden zevk alamiyorumartik, olumu bende surekli dibimde her an baska bi sevdigimi alicak gibi korku icinde yasiyorum. canim annem 46 yasinda kansere yenik dustu

ben hastanede çalışıyorum ölüm le yaşam arasındaki çizgiye sürekli tanık oluyorum bazen irkiliyorum bazen de alışmışlık ama inanın çok zor olduğunu görebiliyorum

Çok sevdiğim birinin ölümü

bende ilkkez geçen pazartesi canım annem rahmetli olurken gördüm ölüm anını..yazınızıokuyunca üzüntüme üzüntü kattı..ellerimi tutarak can verdi annem ve ben dondum izledim gözlerini tavana dikti en son oturuyordu yana düşdü agzından bi püf çıktı..54 yaşında kaybettim annemi..hastanenin ihmali diye hala kabullenemiyorum çok canım yandı çok ellerimden uçtu gitti hayata dönemiyorum korkuyorum hemde çok ölüm dibimde diye hayattan zevk almak imkansız benim için hiç bişeyin anlamı kalmadı..

çok sevdiğim birinin ölümü

7 Ocak 2014
İşte bu tarihte adeta hayatım sona erdi annemi kaybettim yeni bir yıla mutlulukla başladığımı düşünürken 7. Gününde düşüncelerim değişti artık hiçbirşey aynı değil hayatımda annemi çok severdim o da beni inşallah hakkını bana helal etmiştir Allah annemin günahlarını bağışlasın

Geri