Olympus Mju 760

  • Konbuyu başlatan SadmiN
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
YöneticiOlympus mju 760, keyifli anları fotoğraflar ile ölümsüzleştirirken, tasarımı ve renk seçenekleri ile de kullanıcıların kendine özgü tarzlarını yansıtmasını sağlıyor. Mju 760, açık gümüş rengi, koyu mavi ve yakut kırmızısı renk seçeneklerine sahip.

Pürüzsüz dış yüzeyi ile aynı zamanda kötü hava koşullarında da kullanıma elverişli olan ürün yağmur, çamur demeden her türlü etkinlikte resim çekme görevini yerine getiren bir dijital kamera ortaya çıkarıyor. İnce ve metal gövdesi ürüne taşıma kolaylığı getirirken, çantadaki yeri, ne ağırlık ne de hacim bakımından rahatsız edici gözükmüyor.

Estetik duruşunun arkasına saklanmayan dijital kamera sahip olduğu özellikler ile de albenisini artırıyor. Fotoğrafseverler 3x optik zoom ile nesneleri kendilerine daha yakın hissederken bu hisslerini 7.1 megapiksel çözünürlük ile detaylı bir şekilde resme dökebiliyorlar.

Mju 760, birçok fotoğraf makinasında olmayan veya tekli olan görüntü sabitleme özelliğini iki katına çıkarıyor ve İkili Görüntü Sabitleme özelliği ile titremeden kaynaklanan bulanıklık sorununa büyük oranda çözüm getiriyor. Bu özellik kendisini daha çok hareketli anlarda çekilen görüntülerin kalitesinde gösteriyor.
Loş ortamlardaki çekim kalitesini yükselten BrightCapture özelliği, fazladan ışık kaynağı arama derdine de çözüm getiriyor. Birçok çekim modu bulunan üründe ISO değeri 1600 seviyesine çekilerek flaş kullanmaya olan ihtiyaç da azaltılabiliyor. Bu özellik, sinema modunda uygulandığında gece çekimlerinde görüntü kalitesi çok daha yüksek videolar çekilliyor. BrightCapture sayesinde çekilmiş olan görüntüler 230 bin piksel çözünürlüğe sahip 6.4 cm genişliğindeki LCD ekranında görüntülendiğinde standart LCD ekranlardan dört kat daha fazla parlak görüntü elde edilebiliyor.

Ergonomik gövdesi ile kullanımı basit olan mju 760, mum ışığı, spor ve üç ayrı sualtı çekim modunun da dahil olduğu 23 ayrı çekim modu seçeneği ile kullanıcılara makineyi her ortamda yüksek performansla kullanma imkanı sunuyor. Dahili belleğinin yanında xD-resim kartı genişleme yuvasına da sahip olan ürün böylece kart belleği yettiği sürece parmağınızı deklanşörün üzerinden indirmeme rahatlığı sağlıyor.

Sualtı çekim modu olduğundan bahsettiğimiz ürün, özel kabini ile su altında 40 metreye kadar çekim yapabiliyor. Bu kadar ince ve şık tasarıma sahip bir dijital kameranın ilk anda daha çok masaüstünde durması gerektiğini düşünenler, ürünün bu özelliği karşısında şaşırabilirler.
 
Üst