Ombreden sonra şimdide trend sombre saçlar

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Ombreden sonra şimdide trend sombre saçlar
sombre saç modelleri, sombre saç nedir, sombre saç renkleri, en güzel sombre saç modelleri

Bildiğiniz üzere saç modasın da uzun bir süredir bir ombre akımı var. Şimdiler de ise yeni bir trend daha ortaya çıktı. Henüz çok yeni bir saç trendi olduğu için birçoğunuzun bu trendden haberi olduğunu sanmıyorum. Sombre denilen ve bayanlar arasın da çok ilgi görmeye başlayan bu yepyeni saç modası hakkın da size kısaca bilgi vermek istiyorum.

Nedir bu sombre saç?

Sombre saç renklerini ombreden ayıran en net özelliklerden bazıları şunlardır;
Ombre saçların dip kısımları genelde koyu renkten oluşuyor ve sadece uç kısımlarına doğru açık renk balyaj kullanılıyor. Ama sombre saçlar da net bir geçiş özelliği bulunmuyor. Özellikle sombre saçlar da balyaj saçın uçlarına, ön tarafa ışıltı vermek adına atılıyor.

Birbirine yakın tonlar tercih edildiği için uygulanan kişide saçın rengi çok doğal görünüyor. Ve sombre saç tonu seçilirken kişinin ten ve göz rengine göre tonlar uyarlanıyor.

Sombre saçlar da uygulanan balyajlar gizli bir röfle görevi gördüğü için oldukça yumuşak tonlardan oluşuyor ve saça doğallık kazandırıyor.

Özellikle dalgalı saçlara sahip olan bayanlara sombre saçlar daha çok yakıştığını söyleyebilirim. Saça tamamen bir ışıltı kazandıran sombre saç örneklerini sizler için paylaşıyorum. Dip not olarak da şunu belirtmek isterim ki önümüz deki sene sombre saçlar oldukça popüler bir hale gelecek ve hatta şimdiden birçok dünyaca ünlü güzel saçlarını ombreden sombre saçlara dönüştürmeye başladı bile;)

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg

Doğal saçı tercih edenler için güzel ama benim zevkime uymuyor. Ben daha belirgin geçişleri seviyorum. Diğer türlü sanki saçlar hiç boyanmamış dipler çıkmış gibi görünüyor. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz çoğunluk bu akıma uyacaktır.

Geri