Omuzları açık yazlık bluz modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Omuzları açık yazlık bluz modelleri
bluz modelleri, omuzları açık bluz modelleri, yazlık bluz modelleri, omuzları açık bluzlar, omuzları açık beyaz bluz

2017 yazına damgasını vuran detayların başın da gelen omuzları açık bluz modelleri, elbise modelleri, hemen hemen her markanın yeni sezon koleksiyonun da yerini alarak bayanlara sunulmaya devam ediliyor.

Yaz modasın da çok özel bir yeri olan omzu açık bluzlar ile günlük ve özel gün gezmeleriniz daha şık ve alımlı olacak.

Omuzları açık yazlık elbise modelleri olarak da bayanların çok severek kullandığı bu detay bluz modasına da etki ederek farklı renk ve tasarımlara omzu açık detayları eklenerek yeni sezon da yerini alıyor.

Omzu açık bluz modelleri arasın da yaza oldukça uygun bir renk olan beyaz bluz modelleri ençok tercih edilenler arasın da yer alıyor.

Omuz kısmı açık olan bluzlar nasıl giyilir diye merak ediyorsanız çok fazla düşünmenize gerek yok... Çünkü bu tür bluzları kot ve keten şort modelleri ile birlikte, pantolon üstlerine, etek ve kaprilerin üstüne kolaylıkla kombinleyerek giyebilirsiniz.

7YAL31318MDAA5-G01-zoom1-V01.JPG
50e6f413-cafa-4706-9637-b4b69f3b64f9.JPG
163a16069_pudra.JPG
20908-mdl-omuz-acik-firfirli-bluz-8202.JPG
20150514175322.JPG
b2f87-dsc_0081.JPG
e255a16bf0040c04b35aceffcee783fd.JPG
hmprod.JPG
L_20171-7YJ972Z8-J3S_A.JPG
omuz-dekolteli-bluz-modelleri-ve-kombinleri-omzu-acik-bluz-7.JPG
omuz-dekolteli-bluz-modelleri-ve-kombinleri-omzu-acik-bluz-8.JPG
omuzu_ack_bluz_89074_370.JPG
omuzu-acik-bluz_black-siyah_2_buyuk.JPG

Bu yıl omzu açık bluzlar çok moda nerdeyse başka model bluz görmek imkansız. Tüm vitrinlerde bu omzu açık bluzlar mevcut. Görünüm olarak çok şık. Omzu açık bluzlar dan henüz almış değilim. Sıcaklardan fırsat bulup alışverişe çıkamıyorum ama en kısa zaman da almayı düşünüyorum. Bu ara şu modeli çok beğendim tam benlik.

omuz-dekolteli-bluz-modelleri-ve-kombinleri-omzu-acik-bluz-7.JPG

omzu açık bluzlar gerçektende bu senenin modası girdiğim her mağazada gördüğüm gibi birçok kişinin de üzerinde görüyorum bende açıkcası aldım ve hem etek hemde pantolon üzerine rahatlıkla kullanıyorum özellikle beyaz omzu açık bluzlar tam yaz aylarında oldukça kullanışlı ve ideal bir renk

Bende melis arkadaşımınızın belirttiği görseldeki modeli çok beğendim. Yaz için çok ideal bir tasarım. Şık olmasının yanın da son derece rahat bluzler. Omzu açık bluzler şu sıralar sokak modasının trendlerinden . Kapalı olmasam bende giyerdim :D

Geri